Afera po finale „The Voice”. Lanberry przerwała milczenie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Afera po finale „The Voice”. Lanberry przerwała milczenie

Afera po finale „The Voice”. Lanberry przerwała milczenie

Wiemy już, kto został zwycięzcą 14. edycji „The Voice of Poland”. Choć wiele osób jest zadowolonych z werdyktu, w sieci pojawiły się też głosy krytyki. Widzowie narzekają na zmianę reguł programu, a niektórzy spekulują, że zwycięstwo Janka Górki było ustawione. Głos zabrała trenerka wokalisty. Jak odniosła się do sprawy?

,

Wielki finał 14. edycji „The Voice of Poland” już za nami. Po wielu tygodniach, wypełnionych muzyczną rywalizacją, poznaliśmy najbardziej uzdolnionego uczestnika tej odsłony produkcji. Kto został zwycięzcą programu? Tytuł najlepszego głosu w Polsce otrzymał Jan Górka.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Reprezentant drużyny Lanberry w ostatnim odcinku show pokonał Becky Sangolo, Antoniego Zimnala oraz Maję Walentynowicz. Okazuje się, że nie wszystkim spodobał się jednak werdykt telewidzów.

Zobacz także: Górale reagują na „Sylwestra Marzeń”. To mówią o imprezie TVP

Finał „The Voice of Poland”. Zwycięzca programu w ogniu krytyki

Choć emisja ostatniego odcinka „The Voice of Poland” miała miejsce w zeszłą sobotę, emocje po finałowych występach jeszcze nie opadły. W sieci wciąż przybywa komentarzy na temat minionej edycji show. Część widzów nie kryje swojego niezadowolenia w związku ze zmianą zasad programu.

Wraz z początkiem czternastej odsłony produkcji zrezygnowano bowiem z opcji „kradzieży uczestnika”. Na czym ona polegała? Gdy jeden z wykonawców przegrywał rywalizację podczas etapu bitew, trener z innej drużyny mógł przyjąć go do swojego składu. Zdaniem komentujących, usunięcie tej opcji było złym posunięciem.

To jest najgorsza edycja „The Voice of Poland”. W tym roku poziom konkursu był bardzo słaby. Biorąc pod uwagę pierwsze edycje programu, to nie dało się zapomnieć tych występów, a te? Już dawno wyleciały z mojej pamięci… Nie mówiąc, że nie czuło się żadnych emocji.

Gratuluję Jankowi! To była super edycja, lecz jednak mam nadzieję, że wrócą zasady z poprzednich lat, a przede wszystkim kradzieże podczas bitew.

Co do zmian w sezonie, to niestety moim zdaniem na niekorzyść, brakowało kradzieży. Wcześniejszej formie bitew i nokautów było zdecydowanie więcej emocji, były bardziej angażujące. Idea z triami też nie najlepsza. Liczę, że produkcja wsłucha się w głosy widzów i następnym razem wróci do starej formy – pisali widzowie programu pod instagramowym postem „The Voice of Poland”.

Zobacz także: Lech Wałęsa już zdecydował. Zdradził, co ma stać się z jego ciałem po śmierci

Choć większość widzów nie kryła zachwytu nad talentem Janka Górki, wśród komentarzy w sieci nie brakowało także głosów krytyki. Wśród napływających od wielu internautów gratulacji dla znalazły się także opinie sugerujące, że to nie on powinien był wygrać show. Niektórzy twierdzili, że zwycięstwo reprezentanta drużyny Lanberry było ustawione.

Boże, jaka to była ustawka. Co się weszło na stronę „voice”The Voice”, wszędzie pełno Janka. Reszta w tle. I piosenka do duetu pod niego, bo to samograjka i od razu ludzie głosują, emocje itd. […] Jak już zobaczyłam, jaką piosenkę pupilek dostał w duecie to byłam pewna, że wygra – czytamy w komentarzach widzów.

Zobacz także: Kto wygrał Eurowizję Junior 2023? Znamy zwycięzcę i miejsce Polski!

Lanberry przerwała milczenie. To powiedziała o zwycięzcy programu

Na komentarze widzów programu nie pozostała obojętna trenerka Janka Górki, Lanberry. W niedzielę, tuż po finale „The Voice of Poland”, piosenkarka dodała na swoim profilu nowe zdjęcie ze zwycięzcą talent show. Przeszła obojętnie na temat negatywnych komentarzy. W opisie postu gwiazda raz jeszcze pogratulowała wokaliście zwycięstwa i napisała na jego temat kilka miłych słów:

Masz to! Gratuluję Ci z całego serca zwycięstwa w 14-tej edycji „The Voice of Poland”, dziękuję za te piękne miesiące w #teamlanberry. Praca z Tobą to był zaszczyt! Jesteś chodzącą prawdą zarówno na scenie jak i w życiu. Płyń razem z pięknymi dźwiękami, które masz w swoim głosie i sercu – napisała Lanberry w swoim poście na Instagramie.

Na post jurorki nie pozostał obojętny sam zwycięzca programu. W komentarzu pod postem młody piosenkarz podziękował trenerce za wsparcie podczas rywalizacji z innymi uczestnikami. „Najlepsza Trenerka Ever!!!” – napisał.

A co Wy sądzicie na temat werdyktu? Czy przeczuwaliście, kto zostanie zwycięzcą „The Voice of Poland”?

Zobacz także: Viki Gabor zadała fanom pytanie. Tak zareagowali internauci

Zgadzasz się z werdyktem widzów TVP?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Autor:

Zobacz więcej >