Agata Rubik jest dumna z osiągnięć córki. "Zazdroszczę jej" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Agata Rubik jest dumna z osiągnięć córki. „Zazdroszczę jej”

Agata Rubik jest dumna z osiągnięć córki. „Zazdroszczę jej”

Agata Rubik i Piotr Rubik nie kryją dumy ze swoich pociech. 36-latka pochwaliła się ostatnio osiągnięciami starszej córki Heleny. Przyznała, że nauka jest dla 14-latki istotna i bardzo dobrze jej idzie. Teraz nastolatka „nawiązała współpracę z firmą mentorską zrzeszającą wybitne jednostki”.

Jak wiadomo, była modelka Agata Rubik i kompozytor Piotr Rubik nie stronią od pokazywania swojego życia prywatnego. Wręcz przeciwnie. Regularnie informują Internautów, jak żyje im się na Florydzie, gdzie przeprowadzili się dwa miesiące temu wraz ze swoimi córkami: 14-letnią Heleną i 10-letnią Alicją.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Agata Rubik chwali się osiągnięciami córki. Sama chce wrócić na studia

Agata Rubik wiele razy podkreślała, że jej i mężowi zależy na gruntownym wykształceniu swoich dzieci. Również w Miami zadbali o to, by ich córki poszły do dobrych szkół. Po raz kolejny do kwestii edukacji 36-latka wróciła niedawno w swoich Instastories.

Celebrytka wskazała, że starsza córka, Helena bardzo dobrze się uczy. To jednak nie wszystko. Nastolatka miała pójść o krok dalej w poszerzaniu horyzontów.

@agata_rubik/Instagram

Helena zaczęła współpracę z firmą mentorską, która zrzesza wybitne jednostki – opiekunów, studentów z najlepszych światowych uczelni. Aktualnie jest na etapie wyboru grupy doradców – obwieściła żona Piotra Rubika.  

Potem dodała, że możliwości, przed którymi stanęła córka, są godne pozazdroszczenia. Przez to sama zaczęła się zastanawiać, czy nie kontynuować swojej edukacji.  

Cholernie jej zazdroszczę, że ma takie możliwości i trochę podsłuchuję, o czym rozmawiają. To mega inspirujące. Chyba wrócę na studia – stwierdziła. 

Agata Rubik ma tytuł magistra. W 2010 r. ukończyła z wynikiem bardzo dobrym dziennikarstwo na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zobacz także: Grupa Feel prezentuje nowy singiel. „Hejnał” będzie hitem tej jesieni?

Życie Rubików w Miami

Agata Rubik sygnalizowała już wiele miesięcy wcześniej, że wraz z całą rodziną myśli o zrezygnowaniu z życia w willi na warszawskim Wilanowie i przeprowadzce do USA. Tam Piotr Rubik chciał spełniać swój amerykański sen i rozwijać karierę. Ostatecznie padło na Miami na Florydzie, gdzie są przychylne przepisy podatkowe. 

Tam kompozytor założył firmę Rubik Art & Bussiness, z którą chce nie tylko robić muzykę studyjną, ale też prowadzić muzyczne przedszkola. Rodzina Rubików zamieszkała w dużym mieszkaniu z przestronnym tarasem i widokiem na plażę.

Zobacz także: To koniec hitowej serii? Keanu Reeves zmęczony rolą w filmie akcji 

Małżeństwo wiele razy dzieliło się w sieci tym, jak wygląda ich codzienność za Oceanem. Pokazywali m.in., jak meblowali swoje gniazdko, zdawali amerykańskie prawo jazdy i obchodzili 55-urodziny muzyka.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!