Agnieszka Beczek, Pani z domu pogrzebowego: Wiem, że robię coś dobrego i dla tych zmarłych i dla tych żywych [PODCAST] »
Strona Główna > Agnieszka Beczek, Pani z domu pogrzebowego: Wiem, że robię coś dobrego i dla tych zmarłych i dla tych żywych [PODCAST]

Agnieszka Beczek, Pani z domu pogrzebowego: Wiem, że robię coś dobrego i dla tych zmarłych i dla tych żywych [PODCAST]

Prowadząca Kasia Wilk w programie specjalnym porozmawiała z Agnieszką Beczek o tym, z jakiego powodu postanowiła zająć się planowaniem pogrzebów. Posłuchajcie rozmowy!

Mówią, że śmierci nie da się zaplanować. Jednak coraz więcej osób decyduje się zadbać o to, co stanie się tuż po tym, gdy odejdziemy. Wydawać się mogło, że zawód ten nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych na świecie, ale jest w Polsce osoba, która postanowiła się podjąć tego zadania i zaplanować nasze ostatnie pożegnanie.

Agnieszka Beczek to tanatokosmetolożka i influencerka znana jako @Pani_z_domu_porzebowego. W Radiu Złote Przeboje opowiedziała między innymi o usłudze funeral planningu, o tym, jak wspierać osoby w żałobie i dlaczego praca nauczyła ją optymizmu. 

Posłuchaj rozmowy: