Agnieszka Kaczorowska - Pela: Nie wyobrażam sobie, że moje dziecko płacze, a ja to nagrywam [PODCAST] »
Strona Główna > Agnieszka Kaczorowska – Pela: Nie wyobrażam sobie, że moje dziecko płacze, a ja to nagrywam [PODCAST]

Agnieszka Kaczorowska – Pela: Nie wyobrażam sobie, że moje dziecko płacze, a ja to nagrywam [PODCAST]

Agnieszka Kaczorowska – Pela była gościnią trzeciego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Agnieszka Kaczorowska – Pela znana jest szerszej publiczności z roli na małym ekranie w serialu „Klan” oraz tanecznej kariery, która zaprowadziła ją do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami„. Teraz aktorka spełnia się w roli mamy, w której czuje się wyśmienicie. Chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramiie, jak wygląda jej wspólny, rodzinny czas z mężem oraz dziećmi, które są bardzo ważne w jej obecnym życiu.

Tylko przed Kamilem Baleją w najnowszym odcinku podcastu „Tato, no weź” aktorka zdradza, ile prawdy jest o niej w internecie.

Dlaczego nie lubi pokazywać zwykłej codzienności na Instagramie? Czy poród to według niej wyzwanie sportowe?  – to tylko niektóre z nich. Resztę z nich poznacie, słuchając rozmowy z Agnieszką Kaczorowską – Pela.

Posłuchaj rozmowy:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez