Agnieszka Włodarczyk bierze ślub! To myśli o tradycjach  » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Agnieszka Włodarczyk bierze ślub! To myśli o tradycjach 

Agnieszka Włodarczyk bierze ślub! To myśli o tradycjach 

Plotki o ślubie Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia krążą już od jakiegoś czasu. Do tej pory para nie zdradzała żadnych szczegółów. Wszelkie wieści od razu dementowali. Teraz zdradzili, że przygotowują się do tego specjalnego dnia. Okazuje się, że nie będzie to typowa ceremonia, jaką znamy.

Agnieszka Włodarczyk to znana aktorka. Nic dziwnego, że często jest na ustach fanów. W ostatnich miesiącach najwięcej mówiło się o jej ślubie. Od 2020 roku jest w związku ze sportowcem Robertem Karasiem. Oboje pochodzą z zupełnie różnych światów. Mimo to, potrafią się świetnie dogadywać. Obserwatorzy śledzą ich związek. Para jednak nie chciała zdradzać nic na temat zaślubin. Ostatnio się to zmieniło.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Włodarczyk i Karaś się pobiorą

Ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia wzbudza spore zainteresowanie. Wokół pary pojawiało się sporo plotek. Jedna z nich mówiła, że już się pobrali. Mieli zorganizować tajną ceremonię z dala od opinii publicznej. Wszystko zaczęło się od tego, że aktorka nazwała sportowca “mężem” na jednej z instagramowych relacji. Szybko pojawiły się pytania, czy już powiedzieli sobie “tak”.

Okazało się, że to jedynie pogłoski. Zdementowała je sama Włodarczyk. Przyznała też, że zawsze zwraca się w taki sposób do swojego ukochanego. Ostatnio fani otrzymali jednak informację, która zaspokoi ich ciekawość choć w jakimś stopniu. Karaś powiedział w relacji, że wszystko jest już ustalone!

Zobacz także: Ranczo Patricka Swayze ponownie na sprzedaż. Cena zwala z nóg!

Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę – powiedział sportowiec.

Ślub będzie daleki od typowego

Agnieszka Włodarczyk lubi dzielić się życiem w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu odwiedziła salon sukien ślubnych. Natomiast ostatnio poruszyła kwestię samej ceremonii. Zaczęła zastanawiać się nad tradycjami i przesądami. Zapytała się obserwujących ją osób, czy wierzą w podobne rzeczy. Przyznała, że sama tego nie robi.

Zobacz także: Sablewska przerywa milczenie. Kulisy pracy z Dodą zaskakują

Wierzycie w te wszystkie przesądy przed ślubem? Trzymaliście się ich? Że Pan młody ma nie widzieć sukni? Że najlepiej jakby świadkowie nie byli parą? Że musi być coś pożyczonego, niebieskiego itd.? Ja kompletnie nie. Nie wierzę w takie zabobony, urodziłam się 13 – powiedziała Włodarczyk.

Wygląda na to, że jej ślub nie będzie jak większość w Polsce. Wiele osób wciąż stara się kultywować tradycje. Podobnie jest z przesądami, które często są jej częścią. Agnieszka Włodarczyk woli nietypowe podejście. Ceremonia jej oraz Karasia będzie wolna od takich rzeczy.

Zobacz także: Powstaje film o światowej trasie Beyoncé. Zwiastun trafił do sieci

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!