Aleksandra Szwed: Whitney Houston była traktowana przez rodzinę jak bankomat [PODCAST] »
Strona Główna > Aleksandra Szwed: Whitney Houston była traktowana przez rodzinę jak bankomat [PODCAST]

Aleksandra Szwed: Whitney Houston była traktowana przez rodzinę jak bankomat [PODCAST]

Aleksandra Szwed była gościnią w programie „Cała muzyka”, w którym opowiedziała o „A song for you. Moje życie z Whitney Houston”, napisaną przez Robyn Crawford. Posłuchajcie rozmowy!

Aleksandra Szwed może się pochwalić niezłym stażem w świecie telewizyjnym. Artystka swoje pierwsze publiczne popisy miała za sobą, m.in. występując ze znanym zespołem dziecięcym Fasolki czy w programie „Ziarno”, w którym dała się zapamiętać jako niezwykle charyzmatyczna dziewczynka. Później przez długi czas mogliśmy ją oglądać w roli charakternej Elizy w popularnym serialu „Rodzina Zastępcza”.

Aktorce nie brakło również wokalnego talentu, który pokazała w programie „Jak Oni Śpiewają” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie była mistrzynią niejednej metamorfozy. Stąd droga do audiobooka przedstawiająca historię Whitney Houston była już tylko formalnością. To właśnie wokalistka została wybrana, by przeczytała historię wielkiej gwiazdy popu „A song for you. Moje życie z Whitney Houston”, napisaną przez jej byłą managerkę i partnerkę – Robyn Crawford.

Co czuła Aleksandra Szwed, czytając historię wielkiej gwiazdy popu? Dlaczego Majka Jeżowska nie może o niej zapomnieć?

Posłuchajcie wywiadu Piotra Jaworskiego z Aleksandrą Szwed w audycji „Cała muzyka”:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *