Strona Główna > Andrzej Piaseczny do dziś żałuje rozstania z Anią Przybylską. Co tak naprawdę go zabolało?

Andrzej Piaseczny do dziś żałuje rozstania z Anią Przybylską. Co tak naprawdę go zabolało?

Andrzej Piaseczny nie może się pogodzić z rozstaniem z Anią Przybylską za czasów serialu „Złotopolscy”. Co tam się wydarzyło?

Wspomnień czar

Film „Ania” o Ani Przybylskiej jest obecnie jednym z chętniej oglądanych produkcji kinowych. W związku z nim pojawiają się wspomnienia bliskich osób, które miały kiedyś okazję spotkać i zaprzyjaźnić się z aktorką.

Jedną z nich z pewnością jest Andrzej „Piasek” Piaseczny wcielający się kiedyś w postać Kacpra Złotopolskiego w serialu „Złotopolscy”. Artysta poznał się z aktorką na planie serialu i już wtedy poczuł z nią szczególną więź zasługującą na przyjaźń.

W rozmowie z serwisem Pomponik.pl wokalista tak wspominał przyjaciółkę:

Miała genialne poczucie humoru, opowiadała dowcipy i rozśmieszała nas na planie. Nie starczyło jej czasu, żeby udowodnić, że może być wybitną aktorką, ale stała się legendą naszego pokolenia

Zobacz wideo:

Gorzki koniec serialowej relacji

W filmie o względy serialowej Marylki „Piasek” walczył z Tomkiem Gabrielem (Piotr Szwedes), który decyzją scenarzystów „Złotopolskich” wygrał walkę o jej miłość i został jej mężem. Andrzej Piaseczny w rozmowie z Faktem nie ukrywał rozżalenia tą decyzją:

Wciąż z pretensją wspominam, że w „Złotopolskich” rozdzielono mnie i Anię Przybylską. Ostatecznie wybrała Tomka i na koniec została jego żoną. Serial jest teraz powtarzany w telewizji, więc można to sobie przypomnieć.

Film „Ania” to inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. 

Anna Przybylska to polska aktorka i modelka urodzona 26 grudnia 1978 w Gdyni. Karierę aktorki zaczęła w 1997, w filmie Radosława Piwowarskiego „Ciemna strona Wenus”. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Marylki w serialu „Złotopolscy”. Zmarła 5 października 2014 roku.

Polecamy również: