Andrzej Piaseczny wzruszony do łez. To dostał na scenie
Strona Główna > Andrzej Piaseczny wzruszony do łez. To dostał na scenie

Andrzej Piaseczny wzruszony do łez. To dostał na scenie

Andrzej Piaseczny został zaskoczony przez swoich fanów. Podczas koncertu w Lipce dostał od nich… tęczową flagę. Muzyk zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym ze wzruszeniem podziękował za ten ważny i osobisty dla niego gest.

Artyści często otrzymują od swoich fanów kwiaty i różne upominki. Nie inaczej jest w przypadku Andrzeja Piasecznego, który od lat cieszy się popularnością. Na szczęście jego coming out sprzed dwóch lat nie odbił się negatywnie na jego wizerunku. Niedawno Piasek otrzymał prezent, który okazał się dla niego wyjątkowo ważny.

Zobacz także: Doda, Piasek i inni polscy artyści, którzy próbowali swoich sił w aktorstwie

Andrzej Piaseczny wzruszony prezentem od fanów

W sobotę słynny muzyk występował w Lipce. Podczas koncertu osoby z publiczności przekazały mu dużych rozmiarów tęczową flagę symbolizującą społeczność LGBTQ+, czyli wszystkich ludzi nieheteronormatywnych. W trakcie śpiewania wokalista chętnie wziął flagę w ręce i zaczął ją dumnie pokazywać.

Gest wsparcia od fanów wyraźnie chwycił Piasecznego za serce. Potem muzyk pochwalił się podarunkiem w mediach społecznościowych. Udostępnił na Instastories nagranie zrobione przez jednego z fanów, na którym widać całą sytuację z koncertu.

@andrzejpiaseczny_official/Instagram

Zobacz także: Quiz: Grabowski, Piasek, Krzywy… Jak dużo wiesz o sławnych Andrzejach?

Piasek o swojej orientacji

52-letni Andrzej Piaseczny jest obecny na polskiej scenie muzycznej od początku lat 90. Najpierw występował z zespołem Mafia, a potem solowo. Choć w przeszłości był związany z kobietą, to jego orientacja seksualna stanowiła temat plotek przez bardzo wiele lat. Muzyk nie chciał dawać jednak pożywki dziennikarzom i opinii publicznej, stąd milczał w tej kwestii.

Na dokonanie coming outu czekał do 2021 r. W swoje 50. urodziny oznajmił publicznie, że jest gejem. Wtedy też wydał singiel „Miłość” ze znamiennym tekstem: „Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim”. Równie sugestywny był teledysk ukazujący ślub dwóch mężczyzn.

Zobacz także: Maria Peszek nie chce mieć dzieci. Wraz z „żoną” podjęła już decyzję

Kiedy artysta zapowiadał singiel na Instagramie, w hasztagach pod postem zamieścił hasła „love is love”, „miłość” i „miłość nie wyklucza”. Potem na antenie Radia Zet otwarcie powiedział wprost: „Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem”.

Gwiazdor od wielu lat ma partnera. Jak tłumaczył jednak w rozmowie z „Repliką”, nie chce zdradzać, jak się poznali, ani jak wyglądały jego wcześniejsze związki. „Nie mamy też w planach, by mój partner pokazywał się ze mną publicznie” – zastrzegł.

onnetwork sid=”MTdRLDRjbGgsMA==”]