Włącz radio

Badach podsumował Szpaka. "To dramat"

2 min. czytania
29.09.2024 07:49
Zareaguj Reakcja

Za nami kolejny odcinek "The Voice of Poland", w którym jak zwykle nie zabrakło emocji. Tym razem Michał Szpak postanowił... zatańczyć! Zaskoczenia nie krył m.in. Kuba Badach! Jego reakcja nie pozostawia złudzeń. 

|
fot. Michał Szpak i Kuba Badach starli się w 'The Voice of Poland' fot: Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w naszym kraju. Do każdej edycji muzycznego show zgłaszają się setki uczestników, którzy chcą spełnić swoje marzenia i spróbować sił w branży muzycznej. Oprócz muzycznych występów emocji widzom dostarczają także starcia oraz wymiana zdań między jurorami – wśród tych ostatnich wiedzie prym m.in. Kuba Badach!

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Od początku emisji nowego sezonu "The Voice of Poland" widzowie mają okazję obserwować ciekawą relację, jaka nawiązała się między Michałem Szpakiem i Kubą Badachem. Media niejednokrotnie donosiły, że między jurorami "iskrzy" od emocji. Tak też było w najnowszym odcinku muzycznego show. Michał Szpak postanowił zatańczyć zmysłowy taniec...

The Voice of Poalnd – Szpak kontra Badach

W ostatnim odcinku "The Voice of Poland" oprócz niesamowitych występów wokalnych widzowie mieli także okazję, zaobserwować taneczne popisy Michała Szpaka. W pewnym momencie juror wszedł na scenę i oczarował publikę. Wokalista zatańczył do utworu "Jestem kobietą" z repertuaru Edyty Górniak i  zapytał Kubę Badacha, czy ten go wybiera. Jak nowy juror zareagował na te słowa? 

Zobacz także: Uczestnik „Tańca z gwiazdami” wcale się nie kryje. To robi zaraz po treningach

Kuba Badach przyjął słowa Michała Szpaka z niesamowitym spokojem. Co więcej, bardzo szybko opuścił swoje trenerskie stanowisko, wszedł na scenę i dołączył do młodszego kolegi. Przy okazji podzielił się z widzami pewną anegdotą, kiedy to miał okazję wejść na scenę tuż po występie Michała Szpaka. Jego słowa nie pozostawiły złudzeń.  

Wychodziłem po Michale. Wychodzenie po nim na scenę to dramat. Wszystkie kobiety szaleją. On schodził, robił szpagat i powiedział tylko: "Powodzenia" – powiedział Kuba Badach. 

Wszystko wskazuje na to, że jurorów "The Voice of Poland" połączyła wyjątkowa więź. Widzowie muzycznego show ze zniecierpliwieniem czekają na kolejne odcinku programu, by zobaczyć, jak rozwinie się ta relacja. Duet Szpak i Badach dostarczają równie sporo emocji, co wokalne występy poszczególnych uczestników! 

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!