Beata Kozidrak zapowiada nowy album "4B". Poznaliśmy datę premiery! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beata Kozidrak zapowiada nowy album „4B”. Poznaliśmy datę premiery!

Beata Kozidrak zapowiada nowy album „4B”. Poznaliśmy datę premiery!

Po siedmiu latach od premiery bestsellerowego albumu „B3”, z którego pochodzą takie hity jak „Upiłam się Tobą” czy „Bingo”, Beata Kozidrak powraca z nowym albumem! Jego premiera już 23 lutego 2023 roku!

„4B” jest płytą stworzoną od Beaty dla… Beaty. To pierwszy projekt artystki w którym robi coś zupełnie bezkompromisowo, dla samej siebie – wbrew przyjętym konwenansom i tym, co mówią inni. Artystka we współpracy z Mariuszem Obijalskim oraz Arkiem Koperą (producentami odpowiedzialnymi za utwory Sanah, Fisz Emade Tworzywo czy Natalii Szroeder) stworzyła album niezwykle eklektyczny – synthowe brzmienia lat 80. mieszają się z muzyką latino oraz klasycznymi, pełnymi emocji balladami.

To najbardziej osobista płyta w mojej karierze. Opowiada o bólu, o trudnych sytuacjach i o tym jak człowiek potrzebuje wówczas drugiego człowieka i jego bliskości. Im jestem starsza, tym bardziej doceniam to, co dało mi życie, jak dużo mam. Upływający czas nauczył mnie tego, aby otaczać się ludźmi, którzy mają pozytywną energię. Gdy tworzyłam tę płytę, pisałam ją bez zastanawiania się czy idę pod prąd, czy nie odsłaniam za dużo, czy aby na pewno każda piosenka wpisuje się w obecne muzyczne trendy. Teraz, gdy oddaję ją w Wasze ręce, czuję, że w tych tekstach, melodiach i mieniącej się kuli dyskotekowej, która zdobi to wydawnictwo, znajdziecie swoje własne odbicie. Swoje historie, emocje i przeżycia.

– opowiada Beata.

Album promuje między innymi pokryty Złotem singiel „Gambit”! Na płycie będziemy mogli usłyszeć także Kamila Bednarka oraz chór Sound’n’Grace.

Za oprawę graficzną albumu odpowiada Tomek Kudlak (Oki, Jan-Rapowanie, Kinny Zimmer) oraz fotograf Piotr Pytel (wygrana w plebiscycie Cover awArts 2020 za okładkę albumu Białasa – „H8”).

Okładka albumu „4B”

Tak prezentuje się lista utworów, które znajdą się na płycie:

 1. Frajer
 2. Gambit
 3. Praga Tango
 4. Jak Dla Mnie
 5. Opium
 6. Ogień W Moim Sercu (feat. Sound’n’Grace)
 7. Azyl
 8. Siedem Nocy, Siedem Dni
 9. Weź Na Luz
 10. Biegiem (feat. Kamil Bednarek)
 11. Panama
 12. Anioł I Diabeł

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *