Beyoncé dała koncert z polskim akcentem. To robi wrażenie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beyoncé dała koncert z polskim akcentem. To robi wrażenie

Beyoncé dała koncert z polskim akcentem. To robi wrażenie

Beyoncé podczas każdego koncertu pokazuje się w stylizacjach od najlepszych projektantów. Na występ w Houston wybrała polski akcent w postaci butów od polskiej projektantki, Magdy Butrym.

Beyoncé od ponad dwóch dekad jest na szczycie popularności w świecie muzyki. Wraz z Destiny’s Child wydała pięć albumów, a solowo kolejne siedem, które przyniosły jej nie tylko sławę, ale i uznanie krytyków. Ostatnia płyta sygnowana jej nazwiskiem, „Renaissance”, miała premierę w zeszłym roku.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Beyoncé podczas Renaissance World Tour

Od maja Beyoncé jest w trasie „Renaissance World Tour”, która promuje najnowszy krążek piosenkarki. Artysta zadbała nie tylko o odpowiednią oprawę muzyczną, ale też zorganizowanie prawdziwego show.

Nie zabrakło długich układów choreograficznych, częstych zmian kostiumów, ekstrawaganckich scenografii i rekwizytów w postaci szklanych koni, podnoszenia na linach czy… jeżdżenia po scenie pojazdem przypominającym wóz pancerny.

Amerykanka ma już za sobą europejską część trasy. Pod koniec czerwca wystąpiła dwa razy w Warszawie. Na jednym z tych koncertów pojawili się zaskakujący goście w postaci Zendayi, Toma Hollanda i Lizzo.  

Teraz 42-latka gra na swoim rodzinnym kontynencie. Jednak na jej ostatnim koncercie w Houston pojawił się polski akcent. I to nie byle jaki.

Zobacz także: Matka Britney Spears w tragicznej sytuacji? Córka jej nienawidzi

Queen B. na koncercie w butach projektu Polki, Magdy Butrym

Beyoncé dba o efektowne stylizacje podczas obecnej trasy. Miała na sobie kreacje np. od Balmain, Loewe, Muglera. Na scenie w Houston Queen B. pojawiła się m.in. w długiej sukni w groszki z doczepioną białą różą.

Na nogach piosenkarka nosiła czarne wiązane sandały na cienkiej szpilce z doczepionym do pięty kwiatem. Buty te zaprojektowała Polka, Magda Butrym. Kwiat są jej znakiem rozpoznawczym. Projektantka nie omieszkała pochwalić się swoim osiągnięciem w sieci.

Magda Butrym to 38-letnia zabrzanka, która w biznesie zaistniała wcześnie. Zaczynała od stylizowania prowadzących w programach i serialach TVP. Pierwsze kroki w modzie stawiała pod okiem Joanny Przetakiewicz. W 2010 r. została główną projektantką w firmie tej drugiej, La Manii. Od siedmiu lat Butrym działa już jednak na własny rachunek i robi to z dużymi sukcesami.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!