Beyonce ogłosiła koncert w Polsce! Znamy datę i miejsce » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beyonce ogłosiła koncert w Polsce! Znamy datę i miejsce

Beyonce ogłosiła koncert w Polsce! Znamy datę i miejsce

Beyonce ogłosiła światową letnią trasę koncertową promującą jej najnowszy album Renaissance. Gdzie i kiedy wystąpi królowa popu?

Beyonce nareszcie w Polsce

Wreszcie wydarzyło się to, na co czekali wszyscy fani gwiazdy. Beyonce ogłosiła swoją letnią światową trasę koncertową Renaissance World Tour. Królowa nie ominie również Polski. U nas zagra 27 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym. Będzie to już trzeci koncert artystki w naszym kraju. Do tej pory Beyonce wystąpiła w ramach The Mrs. Carter Show World Tour, podczas Orange Warsaw Festival w 2013 roku i 30 czerwca 2018 roku również na PGE Narodowym. Tym razem wokalistka będzie promować u nas swój najnowszy album „Renaissance”, który zdobył uznanie zarówno ze strony fanów, jak i krytyków muzycznych. Bilety w przedsprzedaży pojawią się 10 lutego 2023 roku, a w sprzedaży regularnej 16 lutego 2023 roku. Ceny nie są jeszcze znane.

Wielkie show w Dubaju – czego możemy się spodziewać?

Beyonce jeszcze niedawno zaśpiewała w Dubaju po czterech latach nieobecności na scenie. Był to jej wielki powrót, który wzbudził wiele kontrowersji w mediach. Po ostatnim występie wiemy, że możemy spodziewać się naprawdę efektownego show, w trakcie którego z pewnością nie zabraknie świetnych popisów wokalnych i tanecznych z udziałem artystki. Jesteśmy pewni, że zbliżający się wielkimi krokami koncert będzie również jednym z większych wydarzeń w Polsce.