Britney Spears budzi niepokój. Opublikowała dziwaczne wideo i prosi fanów, aby nie wzywali policji » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Britney Spears budzi niepokój. Opublikowała dziwaczne wideo i prosi fanów, aby nie wzywali policji

Britney Spears budzi niepokój. Opublikowała dziwaczne wideo i prosi fanów, aby nie wzywali policji

Britney Spears powiedziała swoim fanom, aby nie dzwonili na policję, jeśli dezaktywuje swoje konto na Instagramie w swoim najnowszym poście. Co się dzieje z księżniczką popu? Fani są bardzo zaniepokojeni jej stanem.

Co się dzieje z Britney Spears?

Britney Spears wywołała niepokój w Internecie po przesłaniu we wtorek dziwacznego klipu na Instagram, w którym mówi z australijskim akcentem, aby pochwalić się niektórymi sukienkami, które otrzymała.

W pewnym momencie 41-letnia piosenkarka nagle przestaje tańczyć po swoim pokoju, aby powiedzieć fanom, aby nie kontaktowali się z policją, jeśli zdecyduje się usunąć swój profil na Instagramie.

Więc słuchajcie, chcę, tylko żebyście wiedzieli, że jeśli zamknę Instagram, nie dzwońcie po gliny.

– mówi do kamery.

Britney Spears szczerze o swoim ojcu: Zrujnował moje dzieciństwo!

W ubiegłym roku było bardzo głośno o procesie piosenkarki. Britney znalazła się pod kuratelą swojego ojca po serii załamań psychicznych, których doświadczyła w 2007 i 2008 roku. Jednym z głośniejszych incydentów z tamtego okresu był atak piosenkarki na paparazzi, którego dokonała przy pomocy parasolki. Piosenkarka zachowywała się nieprzewidywalnie: zgoliła głowę, prowadziła samochód z dzieckiem na kolanach, aż w końcu podczas jednego z epizodów została zabrana na noszach do szpitala psychiatrycznego. W 2008 roku James Spears wniósł do sądu o przyznanie mu tymczasowej kurateli nad swoją córką. Twierdził, że z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym Britney nie jest w stanie o siebie zadbać.

Artystka zdradziła, jaki koszmar musiała przechodzić w dzieciństwie:

Mój tata zawsze powtarzał mi, że mam się starać. Zrujnował głębokie ziarno mojego istnienia, które sprawiało, że czułam się piękna, nawet kiedy miałam 13 lat, moją pewność siebie, moją pewność siebie, mój wewnętrzny dialog, a także życie seksualne.

Zaufajcie mi, czuć się ładną, to zupełnie inny świat. Wiem, bo byłam w jednym i drugim. Jeśli to sprawia, że niektórzy ludzie czują się niekomfortowo, to dobrze. Niewygodna rozmowa jest wspaniała.

Poczułam się piękna, dlatego byłam. Mogę się tak czuć, ale szkody psychiczne wyrządzone przez mojego tatę i każdego z osobna, która się z nim związała, zawsze ze mną pozostaną. Znów czuję się jak 13-latka!

– napisała Britney.

Po 13 latach artystka w końcu odzyskała wolność. 12 listopada 2021 roku sędzia Brenda Penny zwolniła Britney Spears spod kurateli ojca.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *