Britney Spears ostro o swoim filmie biograficznym. Dlaczego nie zgadza się, by zagrała ją aktorka ze "Stranger Things"? »
Strona Główna > Britney Spears ostro o swoim filmie biograficznym. Dlaczego nie zgadza się, by zagrała ją aktorka ze „Stranger Things”?

Britney Spears ostro o swoim filmie biograficznym. Dlaczego nie zgadza się, by zagrała ją aktorka ze „Stranger Things”?

Coraz więcej gwiazd ma apetyt na zagranie w filmie biograficznym o znanej gwieździe. Wśród nich jest Millie Bobby Brown – aktorka znana z serialu „Stranger Thigs”, która marzy, by się wcielić w Britney Spears. Skąd ten pomysł?

Wielkie gwiazdy grają gwiazdy

Wiele znanych gwiazd ma na koncie filmy biograficzne opowiadające ich muzyczny życiorys.Bohemian Rhapsody, „Ray” czy „Rocketman” to tylko nieliczne z produkcji, które zdradzają kulisy życia wielkich muzyków. Zagranie Eltona Johna czy Freddiego Merkurego było z pewnością nie tylko wielkim zaszczytem, ale i również wyzwaniem aktorskim, które ich odtwórcy zapamiętają do końca życia.

Być jak Britney Spears

Nic więc dziwnego, że Millie Bobby Brown, która jest znana z serialu Stranger Things zamarzyła o zagraniu Britney Spears. Ze swojego pragnienia aktorka zwierzyła się w programie „The Drew Barrymore Show, w którym została zapytana o listę aktorskich marzeń, jakie chciałaby zrealizować przed śmiercią. Serialowa Nastka uważa, że między nią a Panną Spears jest mnóstwo podobieństw, wśród których wymieniła między innymi dorastanie w błysku fleszy.

Pewnego dnia chciałabym zagrać realną osobę. Wybrałabym Britney Spears. Jej historia bardzo do mnie przemawia, to dorastanie na oczach całego świata. Gdy oglądam nagrania, wywiady i zdjęcia z czasów, gdy była młodsza, czuję, że dałabym radę opowiedzieć jej historię w odpowiedni sposób – i tylko jej.

Britney Spears nieprzychylnie o swoim filmie

Co na tę propozycję powiedziała sama zainteresowana, czyli Britney Spears? Piosenkarka skomentowała ten pomysł w swoim poście na Instagramie:

Słyszałam, że niektórzy chcą, by powstał film o moim życiu… Ludzie, ja jeszcze nie umarłam! Choć wydaje się cholernie oczywiste, że woleliby widzieć mnie martwą.

Mimo że wokalistka nie wskazała bezpośrednio na Millie Bobby Brown, to jej fani powiązali jej reakcję z ostatnią wypowiedzią aktorki na jej temat. Osoby komentujące uważają, że reakcja Britney jest zbyt ostra w kierunku do serialowej Nastki, która marzy, by ją zagrać.

Polecamy również: