Co Nita sądzi na temat Beaty Kozidrak?
Strona Główna > Co Nita sądzi na temat Beaty Kozidrak? [PODCAST]

Co Nita sądzi na temat Beaty Kozidrak? [PODCAST]

Wokalistka Nita, która wydała swój pierwszy singiel „Wars” była gościnią w programie „Cała muzyka”. Tylko Kamilowi Balei opowiedziała o tym, co czuje w związku ze swoim nowym singlem, co łączy ją z Mietkiem Szcześniakiem oraz jak zaczęła się jej kariera na Tik Toku. Posłuchajcie rozmowy!

Nita królowała na Tik Toku z piosenką o Radio Złote Przeboje

Nita, czyli Anita Dudczak ostatnio króluje na Tik Toku. A wszystko za sprawą wideo, gdzie wokalistka do melodii Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody” zaśpiewała swój autorski tekst o Radio Złote Przeboje. Piosenka z miejsca stała się hitem i została doceniona przez fanów młodej artystki. Wideo, gdzie Nita śpiewa o tym, że „klasyki na full, to ją jara” ma już ponad 1,6 miliona wyświetleń. Komentarze pod wideo mówią same za siebie:

Ale to świetnie!!! Aż mnie ciary przeszły!!!

Teraz to ja tez chce tańczyć do rana z tą nutą!!❤️❤️🔥🔥

Gdzie mogę tego całego hitu posłuchać bo to naprawdę mega hit na imprezę

Zobacz wideo:

Nita i jej własny „Wars”

Nita ma ostatnio szansę na wielką karierę. Wokalistce udało się podpisać kontrakt z jedną z wytwórni, dzięki czemu już niedługo jej fani doczekają się jej pierwszego solowego albumu. Ostatnio światło dziennie ujrzał jej singiel „Wars”. Teledysk do elektronicznej, przebojowej piosenki ma już prawie 60 tysięcy wyświetleń. Na ten debiut artystka czekała całe życie. W najnowszej piosence Nita śpiewa o pasażerach pociągu, którzy się miedzy sobą różnią problemami, które spotykają ich na co dzień. Tak Nita wyobrażała sobie historię, którą opowiedziała w swojej piosence:

W Warsie chciałam opisać przekrój społeczeństwa, jak sobie je wyobrażam, jakie problemy zauważam. Chciałam, żeby słuchacz mógł sobie sam wyciągnąć wnioski na ten temat czy faktycznie takie sytuacje są tożsame z nimi.

Czy Nita rzuci Tik Toka dla muzyki? Co sądzi o Beacie Kozidrak?

Posłuchajcie wywiadu Kamila Balei z Nitą w audycji „Cała muzyka”:

Zobacz wideo:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *