Co za wieści od Katy Perry! Fani zacierają ręce » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Co za wieści od Katy Perry! Fani zacierają ręce

Co za wieści od Katy Perry! Fani zacierają ręce

Katy Perry zaskoczyła wszystkich! Gwiazda oficjalnie potwierdziła swoją obecność na jednym z największych festiwali na świecie. Czy domysły fanów okażą się prawdą?

,

Katy Perry zawładnęła światową branżą muzyczną w 2008 roku. Właśnie w tym roku do sprzedaży trafił drugi album studyjny piosenkarki. Wydawnictwo „One of the Boys” osiągnęło sukces, sprzedając się nakładem 5 milionów egzemplarzy. Krążek promowały takie przeboje jak „I Kissed a Girl” i „Hot n Cold”

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Od tego czasu Katy Perry wydała cztery autorskie płyty. Ostatnia z nich „Smile” z 2020 roku nie odniosła komercyjnego sukcesu. Czy piosenkarka muzyki pop planuje wielki powrót?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo. 

Zobacz także: 52-letni Liroy ma 40-letniego syna. „Parę razy się rozpłakałem” 

Supergwiazda od sześciu lat spełnia się w zupełnie nowej roli

W ostatnich latach Katy Perry znacznie ograniczyła koncertowanie. Śpiewała jedynie na pomniejszych scenach w Las Vegas. Nie oznacza to jednak, że gwiazda na dobre zeszła ze świecznika – wręcz przeciwnie. Nie tylko amerykańska, ale również światowa publiczność mogła zobaczyć gwiazdę w nieco innej roli.

Katy Perry od 2018 roku jest jurorką w popularnym formacie „American Idol” stacji ABC. Piosenkarka pod koniec grudnia ogłosiła kolejną edycję programu telewizyjnego. Do sieci trafiła artystyczna zapowiedź przesłuchań, która w dużej mierze została zainspirowana losami „Dorotki i Czarnoksiężnika z krainy Oz”. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wróciła do pracy w TVP. Tak przywitała się z widzami 

Zobacz także: Kaźmierska i Hakiel są skonfliktowani? „Przechodzony towar”  

Katy Perry z nową płytą?

Wszystko wskazuje na to, że Katy Perry ma niespodziewaną wiadomość dla swoich fanów. Otóż gwiazda szykuje wielki muzyczny powrót. Piosenkarka potwierdziła już swoją obecność na jednym z największych festiwali na świecie. Zostanie headlinerką tegorocznego festiwalu Rock in Rio.

Czy zaprezentuje się na scenie z nowym autorskim materiałem? Obserwatorzy wokalistki nie mają żadnych wątpliwości. Wszystko to za sprawą użytej w promocji… wcześniej nieopublikowanej fotografii. Snują teorie dotyczące nie tylko światowej trasy koncertowej, ale również – najnowszego albumu studyjnego. Czy pogłoski okażą się być prawdziwe?

Zobacz także: Bogusław Linda wciąż amantem? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń 

Czekasz na muzyczny powrót Katy Perry?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >