Conchita Wurst: Jak dzisiaj wygląda gwiazda Eurowizji?
Strona Główna > Conchita Wurst jako niegrzeczna Maryja. Jak dzisiaj wygląda gwiazda Eurowizji?

Conchita Wurst jako niegrzeczna Maryja. Jak dzisiaj wygląda gwiazda Eurowizji?

Conchita Wurst nie daje o sobie zapomnieć! Czas szybko leci. Minęło już dziewięć lat od wielkiego zwycięstwa artystki na Eurowizji. Jak dzisiaj wygląda? Zobaczcie sami!

Eurowizja: Jak dzisiaj wygląda Conchita Wurst?

Austriak Thomas Neuwirth, znany lepiej wszystkim jako Conchita Wurst, zdobył sławę w 2014 roku, kiedy to wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji z utworem „Rise Like A Phoenix”. Artysta od samego początku wzbudzał kontrowersje swoim wizerunkiem drag queen. Przez ostatnie lata przechodził wiele metamorfoz, zawsze wzbudzając wielkie emocje. Nie inaczej było kilka miesięcy temu, gdy wypuścił nowy singiel „Dirty Maria”.

Zobacz teledysk:

Artystka zamieściła na Facebooku nowe zdjęcia. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Eurowizja 2023: Blanka będzie reprezentować Polskę w Liverpoolu

W niedzielę 26 lutego 2023 roku na antenie Telewizji Polskiej odbył się koncert „Tu bije serce Europy – Wybieramy hit na Eurowizję”. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostało wybranych 10 kandydatów, którzy walczyli o udział w Eurowizji. Wśród nich znaleźli się między innymi Alicja Szemplińska, Dominik Dudek, Jann, Natasza Urbańska czy Maja Hyży.

Zwycięzca mógł być tylko jeden! Polskę w tym roku podczas Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Liverpoolu, reprezentować będzie Blanka z piosenką „Solo”.

Kiedy odbędzie się Eurowizja 2023 w Liverpoolu?

Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 9, 11 i 13 maja 2023 roku w M&S Bank Arena w Liverpoolu. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „United by Music”. W konkursie wystąpi 37 krajów. Będzie to pierwsza Eurowizja od lat bez reprezentanta Macedonii Północnej. Z powodu kryzysu energetycznego ze startu w Eurowizji zrezygnowali również nadawcy z Bułgarii i Czarnogóry.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *