Czego Lenka Klimentová woli nie wiedzieć przed porodem [PODCAST] »
Strona Główna > Czego Lenka Klimentová woli nie wiedzieć przed porodem [PODCAST]

Czego Lenka Klimentová woli nie wiedzieć przed porodem [PODCAST]

Lenka Klimentová była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Lenka Klimentová będzie prawdziwie roztańczoną mamą, która niewątpliwie zaszczepi swojej pociesze miłość do latynoskich rytmów. Tancerka, która znana jest m.in. z udziału w programie „Taniec z gwiazdami” przygotowuje się razem ze swoim mężem – Janem Klimentem do przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Trzeba przyznać, że czeka ich sporo wyzwań, z którymi będą się mierzyć jako świeżo upieczeni rodzice, a doradców chętnych, by udzielić im dobrej rady nie brakuje.

Lenka Klimentová w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” o przygotowaniach do nowej życiowej roli – mamy.

Czego obawia się jako przyszła mama? Czy po urodzeniu dziecka zrezygnuje ze swojej pasji? Jak będzie wyglądał jej poród?

Posłuchaj rozmowy z Lenka Klimentová:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez