Młodzi muzycy imprezują jak Wanda Kwietniewska?
Strona Główna > Czy młodzi muzycy imprezują jak Wanda Kwietniewska? [WIDEO]

Czy młodzi muzycy imprezują jak Wanda Kwietniewska? [WIDEO]

Wanda Kwietniewska opowiedziała w Radiu Złote Przeboje o ciekawym spotkaniu z muzykami zespołu Eweliny Lisowskiej… Zobaczcie wideo i posłuchajcie podcastu z całej rozmowy z założycielką grupy Wanda i Banda!

Wokalistka grupy Wanda i banda odwiedziła studio Radia Złote Przeboje przy okazji zapowiedzi Koncertu Legend w warszawskim klubie Progresja. Dawniej po takich koncertach odbywały się solidne imprezy. Prowadzący program „Cała muzyka” – Tomek Brhel – zapytał Wandę Kwietniewską o to, czy to jest dalej kultywowane, czy dzieje się „w głębokiej konspiracji”.

To są zespoły rockowe. To nie jest zespół pieśni i tańca, chociaż oni też potrafią się dobrze bawić. Oczywiście jest planowany oficjalny bankiet, ale zobaczymy na ile starczy nam sił i czy damy jeszcze sobie pobalować na części mniej oficjalnej. Ale powiem Ci, że to się dzieje chyba właśnie wśród tych starych zespołów. (…) Teraz wśród młodszych kapel nie ma już takiego zwyczaju.

Czy Wanda Kwietniewska od początku występowała w zespole… Wanda i banda?

Z pozoru absurdalne pytanie, jednak rzeczywiście zostało wypowiedziane na głos w trakcie jednego z pokoncertowych afterów… Zobaczcie i posłuchajcie, jak to się skończyło!

Cały wywiad z Wandą Kwietniewską usłyszycie poniżej:

Koncert Legend 2023 – Wanda i Banda, KOMBI Łosowski, Lombard

Legendarne zespoły Wanda i Banda, KOMBI Łosowski, Lombard wyruszają we wspólną trasę koncertową, jak za dawnych lat.

Na koncertach, które rozpocznie, wielki zlot fanów w legendarnym klubie PROGRESJA w Warszawie już 24 marca 2023 roku, kilka godzin, na żywo, wybrzmiewać będą hity wszech czasów, w oryginalnych aranżacjach, w znakomitym wykonaniu tych legendarnych gwiazd, w profesjonalnej multimedialnej oprawie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *