Czy Wojciech Mecwaldowski zrezygnuje z aktorstwa dla nowej pasji? [PODCAST] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Czy Wojciech Mecwaldowski zrezygnuje z aktorstwa dla nowej pasji? [PODCAST]

Czy Wojciech Mecwaldowski zrezygnuje z aktorstwa dla nowej pasji? [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedził Wojciech Mecwaldowski, który opowiedział o udziale w najnowszym filmie „Niebezpieczni dźentlemeni” oraz swoim nowym hobby, któremu chętnie oddaje każdą wolną sekundę. Posłuchajcie rozmowy!

Wojciech Mecwaldowski ostatnio przeniósł się w czasie i wcielił się w rolę antropologa – Błażeja Malinowskiego w filmie „Niebezpieczni dżentlemeni” – który razem z Tadeuszem Boyem-Żeleńskim (w tej roli Tomasz Kot), Witkacym (w tej roli Marcin Dorociński) i Joseph Conrad (w tej roli Andrzej Seweryn) jest zamieszany w dziwną do rozwiązania intrygę. W filmie reżysera Macieja Kawalskiego z pewnością nie brakuje nieoczekiwanych zwrotów akcji i pięknych krajobrazów zakopiańskich gór, tworzących niesamowitą scenerię w zakrapianej alkoholem produkcji.

Aktor w rozmowie z Odetą Moro nie tylko zdradza, jak wyglądała praca na planie, ale również pełny ekscytacji dzieli się swoją nową pasją, która z pewnością mogłaby poważnie zagrozić jego dalszej karierze aktorskiej.

Co pochłania Wojciecha Mecwaldowskiego, gdy ma tylko chwilę dla siebie? Czego zazdrości filmowym bohaterom żyjącym w dwudziestowiecznej Polsce?

Posłuchajcie całej rozmowy w programie „Najlepszy weekend”: