Włącz radio

Dawid Kwiatkowski nie miał łatwego dzieciństwa. "Musiałem szybko dorosnąć"

2 min. czytania
23.06.2024 07:53
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski nie miał łatwego dzieciństwa. W jednym z wywiadów opowiedział, jak próbował pomóc swoim rodzicom wyleczyć się z choroby. Ta sytuacja sprawiła, że wokalista musiał wykazać się wielką dojrzałością, aby móc wziąć sprawy we własne ręce.

|
fot. Dawid Kwiatkowski nie miał łatwego dzieciństwa Wojciech Pędzich, CC BY 4.0/commons.wikimedia.org/kadr z teledysku 'Proste'/youtube.com/@dawidkwiatkowskioff

Dawid Kwiatkowski jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków młodego pokolenia w kraju. Jego piosenki są radiowymi hitami, a koncerty przyciągają tłumy. Jednak zanim spełnił swoje marzenie o wielkiej karierze, musiał zdać prawdziwy egzamin dorosłości.

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Dawid Kwiatkowski został sam z problemami

Piosenkarz ostatnio zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Jak się okazuje, jego dzieciństwo było wypełnione troską o rodziców. Jako nastolatek próbował pomóc im wyjść z nałogu. W pewnym momencie z problemami został sam.

Zobacz także: Jest niekwestionowanym królem falsetu! W latach 80. podbijał listy przebojów

W rozmowie z "Na Żywo" Kwiatkowski opowiedział o swojej trudnej sytuacji życiowej sprzed lat. Niegdyś mieszkał w domu rodzinnym z mamą i tatą oraz dwoma starszymi braćmi, w których miał jedyne wsparcie. Jednak gdy ci dorośli, wyprowadzili się, a Dawid jako jedyny z rodzeństwa został. Wtedy właśnie musiał się zmierzyć z prawdziwym wyzwaniem i pomóc rodzicom.

"Ja i moi bracia musieliśmy się z tym zmagać. Gdy oni się wyprowadzili, zostałem z tym sam. Nie użalam się nad sobą. Faktem jednak jest, że musiałem bardzo szybko dorosnąć" - powiedział w wywiadzie. Mówiąc szczerze o swoim dzieciństwie, Dawid Kwiatkowski zdradził, że starał się namówić ich na terapię.

W końcu się udało

Mimo że początkowo się zgodzili, po czasie oboje przerwali leczenie. Lecz Dawid Kwiatkowski nie chciał się poddać w tej walce. "Namawiałem ich na leczenie w ośrodkach, ale przerywali terapię. Nie poddawałem się jednak i w końcu się udało" - dodał.

Ostatecznie Dawid Kwiatkowski dopiął swego, a jego rodzicom udało się zerwać z nałogiem. Po tym okresie leczenia mogli skupić się na odbudowywaniu relacji z najbliższymi. Wokalista przyznał, że po latach sytuacja wygląda zupełnie inaczej niż w najmroczniejszych czasach. "Łączy nas teraz wyjątkowa więź. Rodzina zawsze była dla mnie priorytetem. Cieszę się, że znów ją mam" - przyznał w tej samej rozmowie.

Obecnie wokalista nie musi się już martwić o swoich najbliższych i może w pełni skupić się na swojej karierze. Kwiatkowski jest właśnie w trakcie swojej krajowej trasy koncertowej Pop Romantyk, która trwa już od lutego tego roku i potrwa do początku września.

[instagram reel=false]

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!