Dobrze wiedzieć o Gran Canarii. Odkryj niezwykłe miejsce na wakacje przez cały rok [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dobrze wiedzieć o Gran Canarii. Odkryj niezwykłe miejsce na wakacje przez cały rok [POSŁUCHAJ]

Dobrze wiedzieć o Gran Canarii. Odkryj niezwykłe miejsce na wakacje przez cały rok [POSŁUCHAJ]

Wakacje oficjalnie dobiegły już końca, jednak nie musi być to jednoznaczne z zakończeniem wypoczynku i wczasów. Słuchaj audycji „Dobrze wiedzieć” poświęconej Gran Canarii. Audycja powstała we współpracy z Travelplanet.pl w Radiu Złote Przeboje. Posłuchaj i poznaj miejsce, które jest sprawdzonym kierunkiem podróży o każdej porze roku!

Choć wraz z końcem sierpnia wakacje oficjalnie dobiegły już końca, nie musi być to jednoznaczne z zakończeniem wypoczynku i wczasów! Wiele osób dopiero rozpoczyna planowanie swojego urlopu, szukając idealnego miejsca, z pięknym widokiem na morze, ciepłym klimatem i niezwykłym krajobrazem. Takim miejscem jest Gran Canaria!

Gran Canaria to niezwykła wyspa na Oceanie Atlantyckim, która została ogłoszona przez UNESCO Światowym Rezerwatem Biosfery. Miejsce urzeka nadzwyczajnymi krajobrazami, wyjątkową rzeźbą geograficzną oraz naturalnym bogactwem.

Ta wspaniała lokalizacja oferuje aż 128 plaż, z których spora część jest uhonorowana błękitnymi flagami. Oznacza to, że obszar ten zapewnia odpowiednią czystość wody, bezpieczeństwo dla rodzin z dziećmi oraz infrastrukturę sanitarną na wysokim poziomie. Drobny, złoty piasek, odludne zatoczki oraz przejrzysta woda sprzyjają sielskim spacerom zarówno latem, jak i zimą. Dodatkowym atutem tego miejsca jest to, że przez 365 dni panuje tam korzystny, wiosenny klimat, a średnia temperatura szacuje się w okolicach 24℃.

Co dodatkowo można robić na magicznej wyspie?

Gran Canaria to miejsce oferujące szereg rozrywek, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie, wędkarstwo sportowe czy bodyboard wszystko to czeka na miłośników wodnych sportów. Sympatycy wspinaczek, tras rowerowych, pieszych wędrówek oraz zawodowi golfiści również będą usatysfakcjonowani sportowym doświadczeniem wśród wspaniałych krajobrazów.

Dodatkowo wszyscy fani relaksu i wszelkich terapii relaksacyjnych będą zachwyceni istną oazą dla zdrowia. A co dla rodzin z dziećmi? W ofercie tego nadzwyczajnego miejsca przewidziane są również atrakcje dla najmłodszych podróżników, takie jak: przejażdżka na wielbłądzie, wycieczka łodzią podwodną oraz niezapomniany dzień na zjeżdżalni w parku wodnym. Ponadto wszyscy pasjonaci i odkrywcy kuchni zauroczą się smakami wyspy, która słynie z uprawy pomidorów, oliwek, owoców tropikalnych, kawy oraz serów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i poznać sekrety Gran Canarii, zapraszamy do słuchania audycji „Dobrze wiedzieć” powstałej we współpracy z Travelplanet.pl w Radiu Złote Przeboje!

Artykuł Promocyjny