Doda namieszała w "Love Island". Zobacz wideo
Strona Główna > Doda namieszała w „Love Island”. Jedna z uczestniczek wybiegła z płaczem [WIDEO]

Doda namieszała w „Love Island”. Jedna z uczestniczek wybiegła z płaczem [WIDEO]

Doda, jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystek, pojawiła się w ostatnim odcinku programu „Love Island”. Jej obecność w show wywołała wiele emocji wśród fanów programu.

Parę dni temu Doda pokazała fanom, że relacje z wakacji w Hiszpanii, ale to nie był zwykły wypad. Okazało się, że dostała zaproszenie od ekipy programu „Love Island. Wyspa miłości”. No i oczywiście jako wierna fanka show musiała tam jechać.

W trakcie swojego pobytu na Wyspie Miłości Doda ma szansę porozmawiać z każdym uczestnikiem osobno, co może pomóc w rozwiązaniu konfliktów, które ostatnio narosły między uczestnikami. W najnowszym odcinku artystka już zrobiła sporo zamieszania, a w kolejnym zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. Artystka poprowadzi preparowanie. Będzie się działo! Zobaczcie zapowiedź odcinka.

Doda po 10 latach powróciła na szczyt

Doda, jedna z najbardziej wpływowych osobowości w polskim show-biznesie, mimo ponad 25-letniej kariery na scenie wciąż przyciąga uwagę mediów i portalów internetowych. Jej najnowszy album, „Aquaria”, wydany pod koniec października zeszłego roku, osiągnął status platynowej płyty w zaledwie dwa miesiące od premiery. Warto również wspomnieć, że jej single „Fake Love” i „Melodia ta” przez kilka tygodni królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

Polecamy również: