Edyta Górniak i Allan Krupa poróżnili się. "Z rodziną fajnie się je obiad" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Edyta Górniak i Allan Krupa poróżnili się. „Z rodziną fajnie się je obiad”

Edyta Górniak i Allan Krupa poróżnili się. „Z rodziną fajnie się je obiad”

Już wkrótce odbędzie się “Roztańczony Narodowy”. Na scenie wystąpią m.in. Edyta Górniak i jej syn Allan Krupa. Piosenkarka wspiera jedynaka w karierze muzycznej. Problem jednak w tym, że zaczęli się ze sobą nie zgadzać. Ich wizje artystyczne znacznie się od siebie różnią. Ktoś jednak będzie musiał ustąpić drugiej stronie albo wypracować konsensus.

Allan Krupa od niedawna rozwija swoją karierę muzyczną. Próbuje swoich sił jako DJ oraz raper. We wszystkim wspiera go oczywiście Edyta Górniak. Wielokrotnie przyznawała, że syn jest dla niej bardzo ważny i chce, by u jedynaka działo się jak najlepiej.

Na razie wygląda na to, że Allan pozostaje na dobrej drodze. Młody artysta jest coraz bardziej zauważalny w branży. Oczywiście pomaga mu też w tym wsparcie matki. Niedługo wystąpią obok siebie na „Roztańczonym Narodowym”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Allan Krupa podbija świat muzyki

Początkowo Allan Krupa miał plan, by zostać snajperem. Uczęszczał do klasy wojskowej w liceum. Podobało mu się na tyle, że chciał rozwijać się w tym kierunku. Ostatecznie jednak postanowił pójść w ślady matki.

Wszystko zdaje się sugerować, że był to dobry wybór. W ostatnim czasie młody piosenkarz coraz bardziej zaznacza swoją obecność na polskiej scenie. Można mu nawet przypisać miano celebryty.

Allan Krupa występuje pod pseudonimem Enso. Na swoim koncie ma już kilka utworów, pod którymi zdobył całkiem sporo wyświetleń. Coraz częściej też pojawia się na scenie. Zdarzyło mu się występować razem z Edytą Górniak.

Teraz zbliża się kolejna okazja. Przygotowania do „Roztańczonego Narodowego” wystartowały jakiś czas temu. Okazuje się jednak, że Edyta Górniak nie we wszystkim zgadza się ze swoim synem.

Zobacz także: U Blanki na domówce. Specjalna wiadomość dla fanów piosenkarki!

Edyta Górniak ma inną wizję

Allan Krupa przygotowuje wspólny występ z matką. Jego podejście jest bardziej nowoczesne, co nie do końca odpowiada Edycie Górniak. Niektóre z decyzji, które podjął syn, są dla niej niemałym zaskoczeniem. Młody artysta postawił ją w tym samym miejscu, co Michaela Jacksona.

Wczoraj uśmiałam się, gdy Allan powiedział: „Wiesz mama, ja tu zostawiłem takie fragmenty, które są kultowe jak Michael Jackson, a resztę muszę wymienić „. Pomyślałam sobie: „Jak to? To znaczy, że jestem już w kategorii jak kultowe fragmenty w stylu Michaela Jacksona, a to już są dawne czasy… – zdradziła Górniak dla Plejady.

Edyta Górniak zdaje sobie sprawę, że młody umysł inaczej patrzy na różne sprawy, w tym muzykę. Przyznała, że to wszystko rozumie. Piosenkarka i Allan Krupa postarają się więc połączyć młodość i doświadczenie.

Z rodziną fajnie się je obiad. Kiedy jest młody artysta i jego sposób patrzenia na dźwięki zestawia się z moim, to widać, że nie zawsze się zgadzamy. […] To jest oczywiście normalne, bo Allan ma bardzo świeże podejście, a ja mam doświadczenie. Staramy się to wymieszać — powiedziała gwiazda.

Wokalistka wierzy, że efekt końcowy będzie zadowalający. Stara się ufać swojemu synowi. O tym, jak poszła im współpraca, przekonamy się 30 września. Na PGE Narodowym pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki. Allan Krupa nie mógł sobie wymarzyć lepszego miejsca na występ.

Zobacz także: Tomasz Kot czy Taco Hemingway? Kim jest mężczyzna z klipu?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!