Elton John zagra swój ostatni koncert na Glastonbury Festival 2023 » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Elton John zagra swój ostatni koncert na Glastonbury Festival 2023

Elton John zagra swój ostatni koncert na Glastonbury Festival 2023

Elton John został ogłoszony pierwszym headlinerem festiwalu Glastonbury Festival 2023, w trakcie którego zagra swój ostatni koncert w Wielkiej Brytanii.

Wielkie pożegnanie ze sceną

Pożegnanie się Eltona Johna z muzyczną sceną trwa już od 2018 roku, kiedy to artysta wyruszył w pożegnalną trasę koncertową „Farewell Yellow Brick Road”. Po tym, jak artysta 21 listopada zagrał swój ostatni koncert w USA, ogłosił, że to właśnie w Wielkiej Brytanii zaśpiewa po raz ostatni swoje największe przeboje „Rocket Man” czy „I’m still standing”

Elton John nie kryje wzruszenia i przejęcia w związku z jego występem zamykającym Glastonbury Festival 2023:

Jestem bardzo podekscytowany tym, że będę jedną z gwiazd na scenie Pyramid Stage w trakcie Glastonbury Festival 2023 i będę mógł świętować najwspanialszy festiwal na świecie. Co tydzień rozmawiam z nowymi artystami w moim programie radiowym, a Glastonbury jest często wymieniane jako kluczowy moment w rozpoczęciu ich kariery – autentyczne, entuzjastyczne wsparcie festiwalu dla najlepiej wschodzących talentów to coś, co od dawna podziwiam. Dziękuję Emily Eavis za zaproszenie mnie na mój ostatni koncert w Wielkiej Brytanii. To będzie emocjonalne przeżycie.

Elton John ma na swoim koncie wiele świetnych przebojów oraz współprac z wieloma artystami, których mógłby mu pozazdrościć niejeden muzyk. Artysta niedawno wrócił na szczyty list przebojów, kiedy to w 2021 roku wydał singiel „Cold Heart (PNAU REMIX)” nagrany razem z popularną wokalistką – Duą Lipą. Piosenka jest połączeniem dwóch przebojów Eltona: „Sacrifice” i „Rocket Man”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *