Gąsowski w "Twoja twarz brzmi znajomo". Co za popis! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Gąsowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co za popis!

Gąsowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co za popis!

Jakub Gąsowski zaprezentował się w ostatnim odcinku “Twoja twarz brzmi znajomo” w wyjątkowej kreacji. Zmienił się nie do poznania! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Zaśpiewał na scenie wielki przebój Grzegorza Skawińskiego – „Nasze Randez Vouz”.


„Twoja twarz brzmi znajomo” wzbudziła ostatnio sporo kontrowersji. Wszystko za sprawą ostatniego skandalu, związanego z muzycznym show. Zagraniczna prasa zarzuciła twórcom programu tak zwane „zjawisko blackface”, które dotyczy malowania twarzy białych artystów na ciemne kolory. Zdaniem mediów ma ono rasistowski wydźwięk.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

4. odcinek programu również zaskoczył widzów. Zastanawiali się oni, czy zamiast syna, na scenie pojawił się… Piotr Gąsowski. Okazało się jednak, że była to jedynie charakteryzacja sceniczna Jakuba, który wcielił się w Grzegorza Skawińskiego.

Zobacz także: Grał syna Solejuków w „Ranczu”. Niewiarygodne, jak wygląda dziś mały Szymek

„Twoja twarz brzmi znajomo” to jeden z najpopularniejszych programów

„Twoja twarz brzmi znajomo” jest emitowana na antenie Polsatu od 2014 roku. Program ma się dobrze i pomimo upływu lat, wciąż oglądają go tysiące widzów. W nowym sezonie show nie nastąpiły żadne, większe zmiany. Kolejna edycja gości w składzie jurorskim te same gwiazdy: Roberta Janowskiego, Pawła Domagałę i Małgorzatę Walewską. „Twoją twarz” uświetniają także wyjątkowi prowadzący – Maciej Rock i Maciej Dowbor.

Trzeci odcinek show okazał się zwycięski dla Nicka Sincklera, który wykreował na scenie legendę rocka – Micka Jaggera. Zaśpiewał piosenkę „Paint it, Black”, która okazała się najlepszym utworem wieczoru. Najnowszy odcinek programu także obfitował w zaskoczenia.

Zobacz także: To ogłosił Ozzy Osbourne. Zaskakujące wieści o zdrowiu muzyka

Jakub Gąsowski wcielił się w Grzegorza Skawińskiego

Czwarty odcinek “show był pełen zapierających dech w piersiach występów. Jurorzy najbardziej zachwycili się jednak kreacją Marcina Januszkiewicza, który wcielił się w postać Michaela Stipe’a z R.E.M. Jakub Gąsowski również zrobił ogromne wrażenie. Zaśpiewał piosenkę Grzegorza Skawińskiego – „Nasze rendez vous”. Charakteryzatorzy show włożyli mnóstwo pracy, by wyglądał identycznie, jak wokalista zespołu „Kombii”. Maciej Dowbor żartował jednak, że Kuba jest wyjątkowo podobny do „starego Gąsa”, czyli taty młodego wokalisty.

Musimy zakleić Kubie brwi, bo nimi rusza – powiedziała nauczycielka śpiewu Jakuba – Agnieszka Hekiert.

Zobacz także: Ci aktorzy nienawidzą własnych filmów! Będziecie w szoku

Byłeś bardzo blisko Grzegorza. Wyglądasz jak on. Jest nawet dziara z tyłu. Znakomity występ, moim zdaniem jeden z Twoich najlepszych. Fajnie, że masz te okulary, fajnie wyglądasz. Jesteście podobni i czaszka robi robotę – podsumował występ Paweł Domagała.

Zobacz także: Nieznany utwór Sinead O’Connor zaskakuje. Niespodziewanie wybrzmiał w serialu

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!