"Power Rangers": Once & Always. Oficjalny zwiastun
Strona Główna > Go go „Power Rangers”! Kultowi superbohaterowie powrócą w filmie Netflixa [WIDEO]

Go go „Power Rangers”! Kultowi superbohaterowie powrócą w filmie Netflixa [WIDEO]

Jeśli tęskniliście za „Power Rangers”, to mamy dla Was dobrą wiadomość – Netflix przygotował niespodziankę z okazji 30. rocznicy tej kultowej marki. Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu.

Jesteście gotowi na powrót „Power Rangers”? W połowie kwietnia Netflix przygotował dla nas jedną z najważniejszych i najbardziej intrygujących nowości – „Power Rangers: Once & Always”. Ten specjalny pełnometrażowy odcinek zabierze nas z powrotem do świata, który oczarował miliony widzów wiele lat temu.

„Power Rangers”: oficjalny zwiastun filmu

W filmie „Power Rangers”, bohaterowie zmierzą się z nowym zagrożeniem z przeszłości, w obliczu globalnego kryzysu. W tym odcinku pojawi się także jedna z najsłynniejszych antagonistek serii. Z oryginalnej wersji powrócą Walter Emanuel Jones i David Yost, w rolach Czarnego i Niebieskiego Rangera, a także Catherine Sutherland jako druga Różowa, Karan Ashley jako druga Żółta i Steve Cardenasa jako drugi Czerwony. Johnny Yong Bosch pojawi się także jako drugi Czarny Ranger.

Fabuła filmu „Power Rangers: Once & Always”

Trzydzieści lat po tym, jak mądry i potężny Zordon stworzył grupę Mighty Morphin Power Rangers, drużyna staje twarzą w twarz z dobrze znanym zagrożeniem. W obliczu globalnego kryzysu wojownicy znów otrzymują wezwanie, aby stać się bohaterami, których potrzebuje świat.

Ten odcinek specjalny nakręcony z okazji 30. rocznicy powstania produkcji jest zainspirowany legendarnym mottem „Once a Ranger, always a Ranger”, które oznacza, że kto raz stanie się członkiem rodziny Rangersów, ten zawsze będzie w niej mile widziany.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *