Grzegorz Markowski na muzycznej emeryturze. Piosenkarz pozuje z Krzysztofem Ibiszem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Grzegorz Markowski na muzycznej emeryturze. Piosenkarz pozuje z Krzysztofem Ibiszem

Grzegorz Markowski na muzycznej emeryturze. Piosenkarz pozuje z Krzysztofem Ibiszem

Grzegorz Markowski jest znany w mediach przede wszystkim jako lider zespołu Perfect. Od chwili zakończenia działalności grupy wokalista rzadko udziela się publicznie. Ostatnio zrobił jednak wyjątek – piosenkarz sfotografował się z Krzysztofem Ibiszem.

Grzegorz Markowski jest jednym z najbardziej uznanych polskich muzyków rockowych. Jako frontman i wokalista zespołu Perfect, z którym był związany ponad czterdzieści lat, wylansował takie hity jak „Chcemy być sobą”, „Niewiele ci mogę dać”, „Autobiografia” czy „Nie płacz Ewka”. Karierę muzyczną zaczynał od śpiewania w grupie Watabah, a od 1977 roku występował w zespole Victoria Singers.

Zobacz także: Horror Edyty Górniak. Nie potrafiła wydusić z siebie głosu, interweniował lekarz

Działalność zespołu Perfect

W maju 2021 roku grupa Perfect za pośrednictwem Facebooka poinformowała fanów o zakończeniu kariery scenicznej. Kilka miesięcy wcześniej, ze względu na kiepski stan zdrowia wokalisty zespołu, Grzegorza Markowskiego, formacja przerwała trasę koncertową. Muzycy zakończyli działalność po ponad czterdziestu latach wspólnego grania.

Graliśmy dla Was wiernie przez ostatnich 40 lat. Wszystko musi mieć jednak swój koniec. Perfect też. Nie żegnamy się z Wami ze sceny, tak jak tego chcieliśmy, bo czas pożegnania nadszedł niespodziewanie – Grzegorz Markowski podjął decyzję o odejściu z zespołu. Nic i nikt nie może już tego zmienić. Dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata. Zespół Perfect odchodzi do historii, ale nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze – napisali artyści w oświadczeniu.

Zobacz także: Van Morrison z kolejnym prezentem dla fanów. Nowy singiel legendy

Grzegorz Markowski na emeryturze

Od momentu zakończenia działalności grupy Perfect Grzegorz Markowski rzadko udziela się publicznie. Występy sceniczne ograniczył jedynie do okazjonalnego śpiewania podczas koncertów swojej córki, Patrycji Markowskiej. To właśnie ona w jego imieniu rozmawia z mediami i informuje fanów o stanie zdrowia ojca. Sam piosenkarz zrezygnował z udzielania wywiadów. Nie zniknął jednak całkowicie ze świata show-biznesu. Ostatnio zapozował do wspólnego zdjęcia z dziennikarzem i prezenterem, Krzysztofem Ibiszem.

Pod instagramowym postem ze zdjęciem piosenkarza pojawiło się wiele komentarzy, wśród których znalazły się również głosy fanów Perfectu, tęskniących za swoim idolem:

Markowscy – najcudowniejszy duet

O proszę pieknie ❤️❤️ dzień dobry miłego dnia pozdrawiam czesc ❤️👏😍❤️☕☕

jak wspaniale widzieć Pana Grzegorza! 😍 moim marzeniem jest, żeby jeszcze usłyszeć go na żywo 💪

Czy wspólne zdjęcie jest zapowiedzią współpracy obu panów? Na tę informację będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz także: TVN przekazał zaskakującą informację. Popularny program znika z anteny!