Grzegorz Skawiński wciera szampon na porost włosów
Strona Główna > Grzegorz Skawiński leży w wannie i wciera szampon na porost włosów [WIDEO]

Grzegorz Skawiński leży w wannie i wciera szampon na porost włosów [WIDEO]

Grzegorz Skawiński przekroczył granice męskości i udowodnił, że dbanie o fryzurę to nie tylko domena kobiet. To wideo jest hitem Internetu!

Grzegorz Skawiński, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzycznej, odkrył sekret swojej wspaniałej fryzury – i to w miejscu, w którym zazwyczaj relaksujemy się po ciężkim dniu.

W nowym nagraniu na Instagramie artysta pokazał, jak dba o swoje „włosy”, leżąc w wannie i wcierając szampon na ich porost. Filmik ten stał się prawdziwym hitem w sieci. Doceniamy Pana Grzegorza za dystans do siebie i poczucie humoru!

Grzegorz Skawiński w reklamie na porost włosów?

Grzegorz Skawiński wprawił swoich fanów w osłupienie, gdy ogłosił, że stał się nowym ambasadorem szamponu „Kombii”, który natychmiastowo wzmacnia i przyspiesza porost włosów. W rzeczywistości jednak okazało się, że było to jedynie żart z okazji Prima Aprilis!

Filmik bardzo szybko stał się hitem w sieci. Muzyk zaleca jednak zachowanie ostrożności.

Szampon na porost włosów Kombii. Po jego użyciu włosy będą mocne, gładkie, puszyste. Ale przeczytaj najpierw ulotkę, skonsultuj się z farmaceutą… albo z psychiatrą.

Zespół Kombii i Qmple w nowej wersji przeboju „Pokolenie”

„Qmple” to wspólny album poszczególnych artystów z QueQuality, który powstał spontanicznie w czasie kilku wyjazdów raperów w różne miejsca w kraju i na świecie. Podczas podróży, udało się zrealizować aż 16 numerów, które razem tworzą pełnoprawny album. Na bitach topowych producentów usłyszymy Gibbsa, Miszela, Kabe, Filipka, Przyłuca, Bobera, Szymi Szymsa, OsaKę, Opała i Cooks’a. Nowej wersji utworu „Pokolenie” możecie posłuchać pod tym adresem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *