Halina Mlynkova nagrała cover przeboju "O sobie samym" Roberta Gawlińskiego [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Halina Mlynkova nagrała cover przeboju „O sobie samym” Roberta Gawlińskiego [WIDEO]

Halina Mlynkova nagrała cover przeboju „O sobie samym” Roberta Gawlińskiego [WIDEO]

„O sobie samym” to drugi singiel z nowego albumu Haliny Mlynkovej – “Film(l)ove” z interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych.

Halina Mlynkova 14 października 2022 roku wydała piąty solowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – „Film(I)ove”. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór „Dwa serduszka” dobrze znany z filmu “Zimna Wojna”. Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej jak „To ostatnia niedziela” Mieczysława Fogga, kultowy utwór „O sobie samym” pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego, czy „Ruchome piaski” Varius Manx.
Tak mówi Halina Mlynkova o tym albumie:

Poniżej możecie posłuchać jej wersji przeboju „O sobie samym” Roberta Gawlińskiego.

Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które „gdzieś już kiedyś słyszeliście”. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film…i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej.

– mówi artystka.

Polecamy również: