Halloween 2022: Michał Szpak jako Ralph Kamiński. Jak wyglądały inne gwiazdy? [GALERIA] »
Strona Główna > Halloween 2022: Michał Szpak jako Ralph Kamiński. Jak wyglądały inne gwiazdy? [GALERIA]

Halloween 2022: Michał Szpak jako Ralph Kamiński. Jak wyglądały inne gwiazdy? [GALERIA]

Instagram pęka w szwach od Halloweenowych stylizacji. Zobaczcie czy rozpoznacie Madonnę, Duę Lipę, Michała Szapka oraz inne gwiazdy w ich upiornych przebraniach.

Madonna jako upiorna pani domu

Jak na prawdziwą ikonę popu, która lubi szokować, Madonna również nie mogła sobie odpuścić Halloween. Tym razem postawiła na skórzaną sukienkę i upiorny makijaż jak przystało na prawdziwą straszną panią domu.

Marina Łuczenko jako Czerwony Kapturek

Marina Łuczenko jako Czerwony Kapturek z pewnością nazbierała w tym roku do koszyczka mnóstwo słodyczy. Jak sądzicie, obeszło się bez psikusów?

Kim Kardashian jako Mystique

Kim Kardashian słynie z najbardziej szalonych stylizacji Halloweenowych. W tym roku postanowiła być bohaterką filmu „X-Men”.

Michał Szpak jako Ralph Kamiński

W tym roku Michał Szpak postanowił zrobić prank Ralphowi Kamińskiemu, który w ubiegłym roku przebrał się za niego. Poszlibyście z nim na bal do McDonalda?

Maffashion jako Quebonafide

Influencerka modowa Maffashion rok temu przebrała się za rapera Matę i wywołała wokół swojego przebrania sporo zamieszania. Na tegorocznego Halloween również postanowiła wcielić się w znanego polskiego rapera – Quebonafide i trzeba jej przyznać, że wyszło naprawdę wiarygodnie.

Jennifer Lopez jako Kleopatra

Jennifer Lopez jako swoje straszne alter ego wybrała egipską piękność – Kleopatrę, która w zabandażowanej kreacji wstała ze swojego sarkofagu. Latynoamerykańska wokalistka nawet w tym przebraniu wygląda naprawdę stylowo.

Natalia Nykiel jako Morticia Addams

Wokalistka Natalia Nykiel chyba bardzo lubi Rodzinę Addamsów, bo swoich fanów zaskoczyła przebraniem za wytworną reprezentantkę strasznego rodu – Morticię Addams.

Ewa Drzyzga jako Biała Dama

Ewa Drzyzga ubrała upiorną twarz Białej Damy, która ostatnio była widziana na zamku w Malborku. Sądzicie, że prowadząca byłaby jej godną następczynią?

Dua Lipa jako bohaterka filmu „Szybcy i wściekli”

Dua Lipa szykuje się na szybki Halloweenowy rajd. Tym razem popularna wokalistka zabierze nas do samochodu w stylizacji filmu „Szybcy i wściekli”.

Cleo jako czarownica

Trzeba przyznać, że Cleo niezwykle przekonywująco wypadła jako czarownica z kotem. Ciekawe czy zna przepis na eliksir wielosokowy?