Strona Główna > HBO MAX: Nowości, których nie możesz przegapić [LISTOPAD 2022]

HBO MAX: Nowości, których nie możesz przegapić [LISTOPAD 2022]

Listopad w HBO Max to kolejna porcja premier filmowych i serialowych. Będą wśród nich tytuły komediowe, obyczajowe czy kryminalne. Historie, po których łezka zakręci się w oku, ale także takie, które zmrożą krew w żyłach. Nadchodzący miesiąc przyniesie nowe propozycje dla fanów komiksów, programów kulinarnych, ale też i dokumentów.

„Winchesterowie” (1 listopada)

Przed Samem i Deanem byli ich rodzice. Serial Winchesterowie to opowiedziana z perspektywy Deana, porywająca historia miłosna o tym, jak John Winchester poznał Mary Campbell i zaryzykował wszystko, aby nie tylko ocalić swoją miłość, ale i cały świat

Choinka marzeń” (3 listopada)

Dziennikarka Rebecca McBride po 20 latach wraca do rodzinnego miasta, aby rozwiązać zagadkę choinki spełniającej życzenia. Czy uda jej się wykonać to zadanie i otrzymać wymarzony awans?

Dzikość” (5 listopada)

Link mieszka w przyczepie na wschodnim wybrzeżu ze swoim przemocowym ojcem i młodszym przyrodnim bratem. Kiedy chłopak odkrywa, że jego matka z Mi’kmaw może dalej żyć, zapala w nim nadzieja na lepsze życie i chęć ucieczki. Dwie nagrody na Atlantic Film Festival.

Nie martw się, kochanie” (7 listopada)

Odważny, zawiły i zachwycający wizualnie thriller psychologiczny w reżyserii Olivii Wilde z oszałamiającymi rolami Florence Pugh i Harry’ego Stylesa, którym towarzyszy imponująca, wyśmienita obsada.

Ostry dyżur” (10 listopada)

Kultowy już serial opowiadający o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. W obsadzie m.in. Noah Wyle, Maura Tierney, Sherry Stringfield czy George Clooney