Iwona Pavlović nie mogła powstrzymać łez. To stało się na wizji
Już niedługo Iwona Pavlović wraz z mężem będzie obchodziła 15 rocznicę ślubu. W miniony weekend para gościła w programie "Halo tu Polsat", gdzie opowiedziała o kulisach zaręczyn. Odbyły się w nietypowym miejscu.
Iwona Pavlović od niemalże 15 lat jest szczęśliwą mężatką. W miniony weekend jurorka programu "Taniec z gwiazdami" wraz ze swoim ukochanym Wojciechem Oświęcimskim gościła na kanapie śniadaniówki "Halo tu Polsat". Podczas rozmów poruszono wiele tematów, a największe zainteresowanie wśród widzów wzbudziły oświadczyny i suknia ślubna.
Iwona Pavlović oświadczyła się mężowi?
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski sakramentalne "tak" powiedzieli sobie 25 września 2009 roku i od tego czasu pozostają nierozłączni. Pobrali się po kilku latach związku w Olsztynie – rodzinnym mieście tancerki. Podczas programu "Halo tu Polsat" Oświęcimski zdradził kulisy ich zaręczyn. Iwona Pavlović oświadczyła się mężowi?
W sumie to wyszło tak, że Iwonka mi się "oświadczyła", bo stwierdziła, że koniec chodzenia, udawania. Ona cały czas miała problem z tym, kim dla mnie jest. Mówiła, że nie chce być konkubiną, bo to brzydka nazwa jest. Nie były to takie typowe oświadczyny, ale od Iwonki wyszła inicjatywa, że to już czas na nas.
Rozwiąż quiz filmowy. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
Jak się okazało, do właściwych oświadczyn miało być na planie programu "Taniec z gwiazdami". Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Przyszły pan młody nie mógł doczekać się reakcji ukochanej i w rezultacie Iwona Pavlović na plan zdjęciowy dojechała już z pierścionkiem zaręczynowym na palcu, który został jej wręczony na... stacji benzynowej!
Planowałem oświadczyć się w czasie nagrań programu "Taniec z Gwiazdami", ale chciałem zobaczyć jej reakcję szybciej i zrobiłem to na stacji benzynowej po drodze. Dałem Iwonce pierścionek i poszedłem zapłacić za benzynę.
Zobacz także: Ten hit lat 70. był inny niż wszystkie. Stacje radiowe go ignorowały
"Halo tu Polsat" przygotował dla pary niespodziankę
To nie koniec niespodzianek. Gdy wreszcie doszło do ślubu, okazało się, że Iwona Pavlović, nie zamierza zostać "typową" panną młodą. Podczas ceremonii tancerka postawiła na czerwony kolor sukni ślubnej! Sukienka początkowo miała być czarna, jednak gwiazda "Tańca z gwiazdami" uległa namowom swojej ukochanej mamy i wystąpiła w czerwieni.
Tuż po rozmowie o ślubnej kreacji w studiu "Halo tu Polast" pojawiła się mama tancerki! Pani Zenobia Szymańska wręczyła córce kwiaty. Nie kryła przy tym wzruszenia. "Przepiękny był to ślub" powiedziała mama jurorki "Tańca z gwiazdami" i dodała, że mocno kibicuje córce oraz swojemu zięciowi.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!