Jennifer Coolidge: Jak dzisiaj wygląda matka Stiflera z "American Pie"? [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Coolidge: Jak dzisiaj wygląda matka Stiflera z „American Pie”? [GALERIA]

Jennifer Coolidge: Jak dzisiaj wygląda matka Stiflera z „American Pie”? [GALERIA]

Pod koniec lat 90. sprawiła, że serca wielu młodych mężczyzn zaczęły bić szybciej. Od tego czasu minęło ponad 20 lat. Wydaje się jednak, że czas dla Jennifer Coolidge się zatrzymał.

Żadna inna komedia dla nastolatków nie wywołała takiej sensacji w latach dziewięćdziesiątych jak „American Pie”. 23 lata później fani wciąż pamiętają gorącą szarlotkę czy flet z obozu letniego, ale także Mamę Stiflera, która zawróciła w głowie niejednego mężczyzny. Finch (w tej roli Eddie Kaye Thomas) w szczególności ścigał matkę swojego przyjaciela.

W tej roli wystąpiła właśnie Jennifer Coolidge z długimi blond włosami, uderzającym dekoltem i uwodzicielskim wyglądem. Aktorka miała wtedy 38 lat i wciąż była stosunkowo nieznana. Dopiero dzięki roli w „American Pie” – podobnie jak pozostali aktorzy – stała się światową gwiazdą.

Zobacz, jak aktorka wygląda dzisiaj:

Aktorka wyznała w rozmowie z „Variety”:

Dzięki temu filmowi odniosłam wiele korzyści. Chodzi mi o to, że było jakieś 200 osób, z którymi dzięki temu się przespałam.

23 lata później Jennifer Coolidge wciąż ma się dobrze. Lista jej filmów jest długa. „Legalna blondynka”, „Historia Kopciuszka” czy „Dr. Dolittle” są częścią jej filmografii. Ponadto prawie nie ma serialu, w którym nie miała przynajmniej jednego gościnnego występu. Mogliśmy ją zobaczyć w serialu „Przyjaciele”, „Seks w wielkim mieście”, „Seinfeld”, Nip/Tuck” oraz „Dwie spłukane dziewczyny”.

Polecamy również: