Lady Gaga na jako Harley Quinn w filmie "Joker 2"
Strona Główna > „Joker 2”: Zjawiskowa Lady Gaga na jako Harley Quinn na ulicach Nowego Jorku

„Joker 2”: Zjawiskowa Lady Gaga na jako Harley Quinn na ulicach Nowego Jorku

Dociera do nas coraz więcej informacji o drugiej odsłonie filmu „Joker” z Joaquinem Phoenixem. U jego boku zobaczymy Lady Gagę. Zobaczcie nowei zdjęcia z planu filmowego.

Lady Gaga wcieli się w charyzmatyczną Harley Quinn. Sequel „Joker: Folie à deux” ma być nietypową kontynuacją hitu „Joker”. Pierwszy film łączył elementy „Taksówkarza” i „Króla komedii”, natomiast druga część ma być musicalową produkcją. Scenariusz ponownie powstaje we współpracy Scotta Silvera i Todda Phillipsa.

W Nowym Jorku trwają właśnie prace na planie. Zobaczcie, jak prezentuje się Lady Gaga w nowej roli.

Lady Gaga u boku Jokera

Tytuł filmu może to odnosić się do tego, jak nikczemność Arthura jest szeroko akceptowana przez Gotham City w pierwszym filmie, ale może również sugerować, że kontynuacja Phillipsa przyniesie jego własną interpretację głównego (i tak naprawdę jedynego) partnera w życiu, zbrodni i szaleństwie Jokera, czyli, Harley Quinn — którą grała w adaptacjach DC Margot Robbie.

„Joker 2”: Kiedy premiera filmu?

equel, w którym Joaquin Phoenix powraca jako notoryczny wróg Batmana, zadebiutuje na dużym ekranie 4 października 2024 roku – dokładnie pięć lat po premierze pierwszego filmu.

Przypomnijmy, że „Joker” zdobył 12 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, najlepszego reżysera dla Phillipsa i najlepiej zaadaptowanego scenariusza dla Phillipsa i Silvera. Phoenix zdobył Oscara dla najlepszego aktora, a Hildur Guðnadóttir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową!

W obsadzie filmu znaleźli się także Catherine Keener, Brendan Gleeson i Zazie Beetz.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *