Justyna Steczkowska zachęca fanów do działania. "Bardzo mi się to podoba" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Justyna Steczkowska zachęca fanów do działania. „Bardzo mi się to podoba”

Justyna Steczkowska zachęca fanów do działania. „Bardzo mi się to podoba”

Justyna Steczkowska chciałaby wystąpić na Eurowizji. Zaprezentowała piosenkę i przygotowuje się do ewentualnego udziału w preselekcjach. Jej utwór spotkał się ze skrajnymi opiniami słuchaczy. Jednocześnie powstaje z jego użyciem wiele żartów, przeróbek czy memów. Teraz piosenkarka postanowiła zachęcić fanów do działania.

,

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. W ostatnim czasie jest głośno o tym, że chciałaby wystąpić na Eurowizji. Przygotowała piosenkę, którą ma zamiar wykonać podczas preselekcji. Ta spotkała się z różnymi opiniami. Wiele osób wykorzystuje ją w humorystycznej twórczości. Jak reaguje na to gwiazda?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

„WITCH-ER Tarohoro” obiektem żartów

Justyna Steczkowska wystąpiła na Eurowizji w 1995 roku. Zajęła wówczas 18. miejsce, co jest wynikiem bardzo dalekim od zadowalającego. Teraz jednak chciałaby spróbować jeszcze raz. Jakiś czas temu zaprezentowała piosenkę, która ma przynieść jej udział w konkursie. „WITCH-ER Tarohoro” spotkało się z mieszanym przyjęciem słuchaczy.

Część fanów piosenkarki jest bardzo zadowolona. Uważają, że z tym utworem może zająć wysokie miejsce na Eurowizji 2024. Z kolei inni nie są co do tego przekonani. Sporo osób ma problem również z choreografią, która towarzyszy piosence. Spowodowało to, że niektórzy postanowili wykorzystać „WITCH-ER Tarohoro” do tworzenia humorystycznych przeróbek czy memów.

Zobacz także: Doda oceniła piosenkę Steczkowskiej. To powiedziała o utworze swojej rywalki

Zobacz także: Zaskakujący duet. Margaret i Alvaro Soler w jednym hicie!

Zobacz także: Jego post wywołał burzę. Teraz Łukasz Drapała się tłumaczy

Zapewne znalazłaby się niejedna gwiazda, która miałaby z tym problem. Justyna Steczkowska nie należy jednak do takiego grona. Co więcej, piosenkarka przyznaje, że bardzo ją to cieszy. Pokazuje dystans, jaki ma w stosunku do żartów. Na pewno pomoże jej to zacieśnić relację z fanami.

Justyna Steczkowska zachęca do robienia memów

W mediach społecznościowych Justyna Steczkowska przyznała, że piosenka oraz występ nie są idealne. Wokalistka cały czas stara się je udoskonalić. Dlatego też poprosiła fanów o wsparcie. Zachęca ich, by dzielili się swoimi opiniami oraz pomysłami. Podkreśla też, że to właśnie ich zdanie jest dla niej najważniejsze.

Zobacz także: Roznegliżowany Michał Szpak pod ostrzałem. „Po co się tak poniżać?”

Nadal szukam pomysłu na to, żeby występ wyglądał bardziej spektakularnie. Wierzę, że mogę to jeszcze lepiej zaśpiewać […]. Nadal nie wiadomo, kiedy będą preselekcje do Eurowizji i jak będzie wyglądał wybór artysty, tym bardziej potrzebne mi Wasze wsparcie. Piosenka zbiera bardzo dobre recenzje nawet w innych krajach, ale to Wy jesteście najbliżsi mojemu sercu i Wasza opinia liczy się dla mnie najbardziej – napisała wokalistka na Instagramie.

Justyna Steczkowska zapowiedziała przy okazji oryginalny konkurs. Zachęca fanów, by tworzyli memy z „WITCH-ER Tarohoro”. Te, które najbardziej jej się spodobają, umieści w swojej relacji. Natomiast autorów nagrodzi płytami i biletami na koncerty. Takie podejście na pewno spotka się z pozytywnym odzewem jej słuchaczy.

Zobacz także: Dorota Naruszewicz przekazała smutne wieści. Gwiazda „Klanu” pożegnała bliską osobę

Powstało już dużo memów z piosenką „WITCH-ER Tarohoro” i wiele z nich tak zabawnych, że rozśmieszyły mnie do łez. Bardzo mi się to podoba, więc zachęcam Was do tworzenia nowych. Te najfajniejsze umieszczę na swoich stories, a zwycięzcy dostaną ode mnie płyty oraz bilety na wybrany przez siebie koncert. […] Dobrej zabawy i czekam na Wasze kreatywne memy z piosenką „WITCH-ER Tarohoro” – zachęciła fanów piosenkarka.

Zobacz także: Karpiel-Bułecka i Krupińska mają kryzys? Muzyk wyjaśnia. „To nie są przyjemne rzeczy”

Czy myślisz, że Justyna Steczkowska wystąpi na Eurowizji?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Autor:

Zobacz więcej >