Uderzyła w Roksanę Węgiel. "Zalajkował nawet prezydent"
Strona Główna > Uderzyła w Roksanę Węgiel. „Zalajkował nawet prezydent”

Uderzyła w Roksanę Węgiel. „Zalajkował nawet prezydent”

Irena Kamińska-Radomska nie zostawiła suchej nitki na stroju, który Roksana Węgiel wybrała na maturę. Teraz specjalistka od savoir-vivre’u z programu “Projekt Lady” dodała z przekąsem, że “przyznaje się do porażki”, bo stylizację piosenkarki “podobno polubił nawet prezydent”.

W programie TVN „Projekt Lady”, nadawanym w latach 2016-2021, Irena Kamińska-Radomska oceniała uczestniczki pod kątem obycia w różnych sytuacjach oraz ich ogłady. Również po zakończeniu emitowania show wciąż chętnie udziela rad odnośnie zasad dobrego wychowania. Robi to za pośrednictwem mediów, nie tylko tych społecznościowych.  

Chodzi zarówno o zachowanie, jak i ubiór młodych dziewcząt. Kamińska-Radomska wypowiadała się ochoczo m.in. na temat stylizacji różnych gwiazd.  

Zobacz także: Hit Dody i Smolastego na ustach wszystkich. Lanberry jest mocno zaskoczona

Kamińska-Radomska skrytykowała maturalną stylizację Roksany Węgiel

Wiosną w wywiadzie dla „Pudelka” ekspertka miała kilka poważnych uwag odnośnie do maturalnego stroju Roksany Węgiel. Piosenkarka pokazała wówczas swoją stylizację na TikToku.  

Źródło: Roksana Węgiel / TikTok

Według ekspertki od etykiety z „Projekt Lady”, strój gwiazdy „był nieodpowiedni do sytuacji”, m.in. z powodu dość kusej spódnicy, sportowych butów oraz skarpetek.  

Nie chodzi przecież tylko o wyniki tego egzaminu, ale również o dojrzałość człowieka (…). Może to jest modne, ale matura to nie okazja, by tak się ubierać. Moim zdaniem pokazała lekceważący stosunek do wydarzenia oraz osób, które brały w nim udział – zawyrokowała Kamińska-Radomska.

Zobacz także: Ikona Sex Pistols ostro o Patti Smith. „To nie jej zasługa”

Niedługo po jej komentarzu do sprawy odniosła się sama zainteresowana. Piosenkarka nie przejęła się uwagą. Śmiała się na Instagramie, dopytując internautów, czy ma „outfit godny pereł”. Potem wstawiła zdjęcie z kolejną, jeszcze odważniejszą stylizacją na egzamin maturalny z matematyki. Post opatrzyła szyderczym komentarzem: „Oops… I did it again”, nawiązując do słynnej piosenki.  

„Przyznaję się do porażki

Niedawno „Jastrząb-Post” zapytał Kamińską-Radomską o to, czy żałuje swoich słów nt. stylizacji Roksany Węgiel. Szczególnie biorąc pod uwagę, jakie zamieszanie w mediach one wywołały.  

Z dużą dozą sarkazmu ekspertka odparła: „Podobno nawet prezydent Andrzej Duda zalajkował zdjęcie Roksany, a mnie nie. No cóż, muszę się pogodzić z tą porażką”.

Zobacz także: Wpadka w TVP. Brzozowski i Krzan musieli szybko reagować

Dodała też, że nie jest dumna z krytykowania stroju wokalistki, ale nie cofnęłaby swojego komentarza. Przyznała jednak, że są pewne rzeczy, które powinno się publicznie przemilczeć. 

W kontekście takiego komentarzyka „dumna” to zbyt dużo powiedziane. Natomiast moją najważniejszą cechą jest to, że się nie boję. Odwaga, to podstawowa cecha, która pozwala mówić prawdę. Ale nie każdą prawdę można mówić. O tym z kolei mówi grzeczność. Pewnych prawd po prostu nie wypada powiedzieć komuś wprost – spuentowała.