Katarzyna Glinka ponownie została mamą. Spełniła marzenie o córce » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katarzyna Glinka ponownie została mamą. Spełniła marzenie o córce

Katarzyna Glinka ponownie została mamą. Spełniła marzenie o córce

Katarzyna Glinka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Glinka ma dwóch synów, jednak na Istagramie podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną, iż została mamą córeczki.

Katarzyna Glinka znana jest widzom z występów w wielu kultowych serialach. Na swoim koncie ma rolę w takich telewizyjnych hitach, jak choćby „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Kasia i Tomek” oraz „Barwy szczęścia”. To właśnie rolą Kasi Górki, którą odgrywa od 2007 roku w „Barwach szczęścia”, zaskarbiła sobie serca widzów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Spełniona mama dwóch chłopców

Aktorka jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Starszy z nich – Filip – przyszedł na świat w 2012 roku i jest owocem związku małżeńskiego Katarzyny Glinki i Przemysława Gołdona. Od 2004 roku stanowili oni jedną z najgorętszych par w polskim show-businessie, jednak ich małżeństwo, mimo wspólnie podejmowanych prób ratowania związku, nie przetrwało próby czasu. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że związek zakończył się polubownie.

Zobacz także: Ranczo Patricka Swayze ponownie na sprzedaż. Cena zwala z nóg!

W latach 2019-2022 Katarzyna Glinka spotykała się z popularnym sportsmenem Jarosławem Bienieckim. Para planowała wspólną przyszłość, byli nawet zaręczeni. Owocem ich związku jest drugi syn aktorki – Leo – który urodził się 5 maja 2020 roku.

Katarzyna Glinka zawsze chciała mieć córeczkę

Katarzyna Glinka dba o swoją prywatność. Jednak kilka dni temu na swoim koncie na Instagramie umieściła wpis, który zaszczepił ziarnko ciekawości w jej obserwatorach. Aktorka w lakonicznym wpisie poinformowała:

Zawsze marzyłam o córeczce… Teraz moje marzenie się spełnia

Pod postem od razu posypały się gratulacje, jednak wielu zastanawiało się, czy aktorka jest rzeczywiście w ciąży, czy może zamierza adoptować zwierzę?

Piesek czy kotek 🐶😺 ♥️

Obstawiam słodkiego szczeniaczka 😊

Gratulacje ❤️córeczki ,obojetnie czy we fikcji czy zwierzątko na żywo 😍

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk bierze ślub! To myśli o tradycjach 

Katarzyna Glinka adoptowała dziewczynkę z Afryki

Aktorka rozwiała wątpliwości fanów. Na jej Instagramowym profilu pojawił się film, w którym ze wzruszeniem opowiada o tym, iż dołączyła do Fundacji Kasisi – czyli instytucji, która wspiera porzucone dzieci w Zambii. Trzymając w dłoniach zdjęcie małej dziewczynki, przedstawiła internautom swoją córeczkę – Angel. Dziewczynka została porzucona przez swoją biologiczną matkę tuż po urodzeniu.

Zobacz także: Bruce Willis pokazał się publicznie. Aktor walczy z nieuleczalną chorobą

Katarzyna Glinka postanowiła dołączyć do programu adopcji na odległość, aby móc zapewnić dziewczynce potrzebne środki i zapewnić jej dobrą przyszłość.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!