Katarzyna Grochola pisała książki dla pieniędzy? [PODCAST] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katarzyna Grochola pisała książki dla pieniędzy? [PODCAST]

Katarzyna Grochola pisała książki dla pieniędzy? [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedziła Katarzyna Grochola, która opowiedziała o tym co się ostatnio u niej zmieniło, co chciałaby napisać oraz jak jej się podoba audiobook jej książki „Nigdy w życiu” przeczytany przez filmową Judytę, czyli Danutę Stenkę. Posłuchajcie rozmowy!

Katarzyna Grochola „Nigdy w życiu” nie rozstanie się z Judytą

Katarzyna Grochola ma na swoim koncie kilkanaście książek, które wkradły się do serc milionów Polek. Niektóre z jej tytułów „Nigdy w życiu” oraz „Ja wam pokażę!” doczekały się nawet filmowej ekranizacji. Szczególnie wszystkim zapadła w pamięć historia Judyty (w tej roli Danuta Stenka) zdradzonej i porzuconej przez swojego męża Tomasza (w tej roli Jan Frycz). Teraz film „Nigdy w życiu” doczekał się audiobooka, dzięki któremi fani książki będą mogli jeszcze raz zanurzyć się w tej historii. Katarzyna Grochola nie miała wątpliwości, kto powinien przeczytać rolę Judyty:

Spotkałam się z Danusią Stenką, która przeczytała cztery tomy tej słynnej trylogii Judyty. (…) To jest znakomita aktorka i bardzo ładny człowiek. Ja mam serce otwarte dla Danusi. Bardzo.

Katarzyna Grochola i jej „Nigdy w życiu” w prawdziwym życiu

Katarzyna Grochola i słowa bohaterki jej książki, czyli „Nigdy w życiu” czy „Ja Wam pokażę” na zawsze odnalazły swoje miejsce w naszej rzeczywistości. Wiele osób do tej pory zastanawia się ile elementów w literaturze pisarki jest prawdą, a ile z nich to fikcja literacka. Jak się okazuje zwroty, wypowiadane przez jej bohaterki, funkcjonują naprawdę: Jak przyznaje Katarzyna Grochola:

Ja zawsze mówię zawsze, na zawsze i nigdywięcej i nigdy w życiu i ja Wam pokazę i a nie mówiłam. Aczkolwiek na dorosłość, teraz już się odzwyczaiłam.

Posłuchajcie całej rozmowy Katarzyny Grocholi z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend”:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *