Kolejna dawka wzruszeń od Janna. Opublikował singiel „The Letter” » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kolejna dawka wzruszeń od Janna. Opublikował singiel „The Letter”

Kolejna dawka wzruszeń od Janna. Opublikował singiel „The Letter”

Wysłuchaliśmy osobistego listu. Jann singiel „The Letter” skomponował już cztery lata temu. Dlaczego wokalista zdecydował się na publikację utworu dopiero teraz? Znamy odpowiedź.

Jann, a w rzeczywistości Jan Rozmanowski, urodził się 12 lutego 1999 roku. Trzy lata temu artysta wydał debiutancki singiel „Do You Wanna Come Over?”. W międzyczasie brał udział w Off Festivalu, Great September, a także zagrał podczas imprezy BUSH2022 w Budapeszcie. Warto dodać, że Jann występował już na scenie z piosenkarzami światowego formatu. Podczas Orange Warsaw Festival 2023 zaśpiewał w duecie z Jaredem Leto i członkami zespołu Thirty Seconds to Mars.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Kluczowym wydarzeniem dla Janna był udział w krajowych preselekcjach do Eurowizji. Muzyk podczas konkursu wykonał autorski utwór „Gladiator”. Tym oryginalnym wykonaniem wniósł sporą dawkę powiewu świeżości do rodzimej branży muzycznej. Ostatecznie w finale „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję” zajął drugie miejsce. Werdykt komentowała publiczność, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Zobacz także: Nirvana powróci z utworami dokończonymi przy pomocy AI? Novoselic nie ma wątpliwości

Jann wyrusza w trasę koncertową

Jann na początku września ogłosił aż dwie trasy koncertowe. Pierwsza z nich rozpocznie się jeszcze w tym roku. W listopadzie i w grudniu wokalista rozpocznie cykl koncertów. Odwiedzi osiem największych miast w Polsce. Zagra między innymi w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie. Finał tournée odbędzie się na warszawskiej scenie Progresji. Poniżej prezentujemy dokładne daty koncertów:

Gliwice – Mała Arena, PreZero Arena Gliwice – 04.11.2023
Poznań – Tama – 22.11.2023
Lublin – Studio Budki Suflera – 26.11.2023
Wrocław – A2 – 02.12.2023
Toruń – CKK Jordanki – 03.12.2023
Bydgoszcz – Fabryka Lloyda – 04.12.2023
Kraków – Studio – 05.12.2023
Warszawa – Progresja – 07.12.2023

Zobacz także: Znamy reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2023. Tak śpiewa Maja Krzyżewska

Czy podbije Europę?

To nie koniec! Autor „The Letter” zaplanował trasę koncertową również za granicą. „Jann Tour International” rozpocznie się w marcu 2024 roku. Wokalista zagra koncerty w Kolonii, Hamburgu, Berlinie, Pradze oraz Londynie. Warto dodać, że pojawia się coraz więcej głosów, że Jann ma ogromne predyspozycje na karierę międzynarodową.

Kolonia – YUCA – 11.03.2023
Hamburg – BAHNHOF PAULI – 12.03.2023
Berlin – KANTINE AM BERGHAIN – 13.03.2023
Praga – CAFE V LESE – 14.03.2023
Londyn – LAFAYETTE – 18.03.2023

Zobacz także: Sophia Loren miała poważny wypadek. Fani we łzach. Nowe doniesienia

Emocjonalny singiel „The Letter”

Utwór „The Letter” został napisany cztery lata temu i w końcu ujrzał światło dzienne. Na platformach streamingowych pojawił się 22 września. Jann podczas transmisji na żywo na TikToku podkreśla, że najnowszy singiel „to jest najlepsza piosenka, jaką napisałem w życiu i podtrzymuje tę opinię”. Zarówno tekst, jak i muzyka została skomponowana w pełni przez wokalistę. Współpracował z producentem, Jeremiaszem Hendzlem. Posłuchajcie sami!

Tekst ma osobisty wymiar dla piosenkarza. Charakterystyczne wokale Janna uzupełniają chórki jego starszej siostry. Wokalista zdradza, że zaproponował udział Antoninie w tym projekcie, ponieważ wie, jak bardzo ważna jest dla niej piosenka „The Letter”. Ponadto Jann zdradza, że dopiero teraz jest gotowy na publikację singla.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Edyta Bartosiewicz o utworze „OCNŚ”: „Sama zostałam w pewnym sensie wybudzona”