Włącz radio

Kolejna wpadka TVP w Elblągu. Fani są wściekli. "Nadużycie"

2 min. czytania
31.07.2024 14:23
Zareaguj Reakcja

W te wakacje TVP oraz Polskie Radio zorganizowali wspólną trasę koncertową. Jak się jednak okazuje, wydarzenie, zamiast jednoczyć w rytm muzyki, stało się źródłem wielu problemów dla stacji.

|
fot. Wpadka na koncercie TVP fot:Sarsa - Motyle i Ćmy || Lato z Radiem i Telewizją Polską - Elbląg/screen/youtube.com

Tego lata TVP łączy siły z Polskim Radiem, by wyruszyć w niesamowitą trasę koncertową. W ramach "Lata z Radiem i Telewizją Polską" stacje przemierzają Polskę i zapewniają mieszkańcom naszego kraju zabawę w rytm najlepszych przebojów. Tym razem koncert zorganizowano w Elblągu. Mieszkańcy nie kryli rozczarowania TVP, niestety to niepierwszy taki przypadek.

Rozwiąż quiz o pięknościach polskiego kina. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Trasa koncertowa "Lata z Radiem i Telewizją Polską" rozpoczęła się 13 lipca w Zakopanem. Od tego momentu w każdą sobotę lipca i sierpnia TVP będzie odwiedzać kolejne miasta na mapie naszego kraju, a transmisje z występów będzie można śledzić na antenie TVP. Niestety już na samym początku stacja pozostawiła po sobie niezbyt dobre wrażenie. O co chodzi?

TVP ma kłopoty? Fani zostawili wymowne komentarze

Pierwszy z serii 8 zaplanowanych na wakacje koncertów odbył się na Równi Krupowej w Zakopanem. Tuż po wydarzeniu okazało się, że wybudowana dla Lata z Radiem i Telewizją Polską scena zniszczyła teren imprezy. Ciężki sprzęt, który musiał wjechać na Równię Krupową, pozostawił po sobie głębokie koleiny, które w połączeniu z deszczem zrujnowały polanę. Mieszkańcy żądają naprawienia szkód.

Zobacz także: Paryż 2024. Oficjalnie: w TVP chcą bronić Babiarza. Zwrot akcji?

Za wszystko odpowiedzialny jest organizator, ma on większość tych prac wykonać, co już się dzieje. Słowa o tym, że nie mogą mieszkańcy korzystać, są nadużyciem, bo uszkodzenie dotyczyło minimalnej części. Festiwal odbędzie się normalnie. Z uwagi na przepisy odnośnie do prowadzenia gastronomii przeniesiemy Festiwal na Górną Równię — tłumaczy burmistrz miasta Łukasz Filipowicz.

Wydawać by się mogło, że pojedyncza wpadka TVP szybko zostanie zapomniana. Niestety okazało się, że kolejne imprezy Lata z Radiem i TVP również przysporzyły kłopotów stacji. Koncert, który zorganizowano 27 lipca w Elblągu, spotkał się z równie złym odbiorem i wywołał niemałą burzę w sieci, o co chodzi?

Jak się okazuje tym razem podczas koncertu "Lata z Radiem i Telewizją Polską" zawiodło nagłośnienie. Według relacji świadków na dobrą słyszalność artystów mogli liczyć tylko ci, którzy stali blisko sceny, a osoby, które znalazły się nieco dalej, nic nie słyszały. Internauci całą winę zrzucają na TVP i organizatorów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!