Koronacja Karola III - Program Specjalny w Radiu Złote Przeboje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Koronacja Karola III – Program Specjalny w Radiu Złote Przeboje

Koronacja Karola III – Program Specjalny w Radiu Złote Przeboje

Już tylko godziny pozostały do rozpoczęcia ceremonii koronacji nowego, brytyjskiego monarchy. Rozpocznie się ona 6 maja (sobota) o godz. 12:00 czasu polskiego. Godzinę wcześniej, po 11:00 w Radiu Złote Przeboje wystartuje program specjalny.

Gospodynią tego specjalnego programu będzie Marzena Rogalska, autorka programu „Piątek jak marzenie”. 

W studiu Radia Złote Przeboje pojawią się osobiście, ale i wirtualnie, znakomici goście. O swoich wrażeniach związanych z tym historycznym wydarzeniem opowie mieszkający od lat w Polsce brytyjski muzyk – Kev Fox. Komentować stroje, fryzury i zachowania będzie znany polski stylista i krytyk mody – Tomasz Jacyków.

W czasie programu nie zabraknie też bezpośrednich łączeń ze specjalną wysłanniczką Radia Złote Przeboje do Londynu – czyli Kasią Wilk. Kasia zrelacjonuje to, co dziać się będzie na londyńskich ulicach i porozmawia z tymi, którzy przyjechali na te uroczystości ze wszystkich zakątków świata.

Marzena Rogalska do dyskusji o wydarzeniach z Opactwa Westminsterskiego zaprosi też wszystkich Słuchaczy, a co godzinę usłyszeć będzie można tylko sprawdzone wiadomości Radia Złote Przeboje, zdominowane przez doniesienia z Londynu.

To wszystko czeka na Was 6 maja od godz. 11:00. Tylko w Radiu Złote Przeboje.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *