Kotka Taylor Swift jednym z najbardziej wpływowych zwierząt na świecie. Jest warta 97 milionów dolarów » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kotka Taylor Swift jednym z najbardziej wpływowych zwierząt na świecie. Jest warta 97 milionów dolarów

Kotka Taylor Swift jednym z najbardziej wpływowych zwierząt na świecie. Jest warta 97 milionów dolarów

Amerykańska piosenkarka nigdy nie kryła swojego zainteresowania zwierzętami. Okazuje się jednak, że jest „mamą” prawdziwej celebrytki.

Nie od dziś wiadomo, że Taylor Swift jest prawdziwą miłośniczką kotów i opiekunką trzech puszystych czworonogów – Meredith Grey, Benjamina Buttona oraz Olivii Benson. Zwierzęta, których imiona pochodzą od postaci znanych z popkultury, często pojawiają się na profilach piosenkarki w mediach społecznościowych. Można powiedzieć, że są już prawdziwymi celebrytami!

Wygląda jednak na to, że Taylor ma w gronie swoich pupili ulubienicę. Jest nią ośmioletnia, należąca do rasy szkockich zwisłouchych kotka Olivia, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. U boku swojej opiekunki wystąpiła w wielu teledyskach i spotach reklamowych – możemy zobaczyć ją między innymi w mającym ponad 3 miliardy wyświetleń wideoklipie do utworu „Blank Space”.

Piosenkarka ma na punkcie kotki prawdziwą obsesję, którą umie przemienić w niemałą żyłę złota. Jak podaje serwis All About Cats, Olivia może być warta nawet… 97 milionów dolarów, czyli ponad 420 milionów złotych. Plasuje ją to na trzecim miejscu w rankingu najbardziej wpływowych zwierząt świata – liście, która została stworzona w oparciu o media społecznościowe.

Od pupilki Taylor Swift bogatszy okazał się owczarek niemiecki Gunther VI, który swą fortunę odziedziczył w spadku po hrabinie Karlottcie Leibenstein oraz właścicielka firmy produkującej kocie jedzenie, Nala. W zestawieniu znalazło się również pięć psów amerykańskiej miliarderki Oprah Winfrey, z których każdy ma swój własny fundusz powierniczy oraz golden retriever adoptowany niegdyś przez Betty White.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *