Włącz radio

Kuba Badach wspomina "żart" z liceum. Nie wszystkim było do śmiechu

2 min. czytania
16.11.2024 21:26
Zareaguj Reakcja

"The Voice of Poland” dostarcza nie tylko muzycznych emocji. Jest także kopalnią wiedzy na temat zasiadających w fotelach jurorów artystów. Ostatnio Kuba Badach podzielił się z widzami pewną historią. Nie wszystkim było do śmiechu...

Kuba Badach wspomina liceum
fot. VIPHOTO / East News

Program “The Voice of Poland powoli wkracza w ostateczną fazę. Już w sobotę 16 listopada odbędzie się drugi odcinek Live, podczas którego artyści z poszczególnych drużyn będą walczyć o wejście do ścisłego finału, który odbędzie się 30 listopada. By rozładować emocje związane z ostatnim odcinkiem muzycznego show, jurorzy dzielą się z widzami historiami ze swojego życia prywatnego. Jedną z nich opowiedział Kuba Badach. 

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz:

1/0

Kuba Badach o licealnym dowcipie 

W ostatnich tygodniach fani “The Voice of Poland” mieli okazję bliżej poznać Kubę Badacha, który dołączył do ekipy muzycznego show. Artysta zasłynął m.in. dzięki komentarzom, jakie wymieniał z Michałem Szpakiem. W jednym z ostatnich odcinków programu muzyk podzielił się z widzami nietypowym wspomnieniem ze szkolnych lat. 

Eurowizja Junior 2024. Poznaliśmy zwycięzcę! Tak poradził sobie Dominik Arim

Jak byliśmy w liceum, poszliśmy z chłopakami do sklepu metalowego i kupiliśmy takie dziewięciocalowe, potężne gwoździe. Wszystkie udekorowaliśmy i każda dziewczyna “goździka” dostała - powiedział muzyk

Opowieść Kuby Badacha zaskoczyła trenerów. Zdziwiona niecodziennym wyznaniem kolegi Lanberry, postanowiła zapytać go o reakcję koleżanek. Jak można się domyślić, nie były one szczególnie zachwycone “goździkami”.  

No, tak się śmiały, ale przez łzy… Wtedy uświadomiliśmy sobie, że to, co nam się wydaje śmieszne, najczęściej u kobiet wydaje się tragiczne - spuentował juror.

 "The Voice of Poland" - kto wygra show?

Kolejna edycja programu "The Voice of Poland" powoli dobiega końca. Za nami są już Bitwy, a podczas nokautów z każdej drużyny wyłoniono po czterech uczestników, którzy podczas emitowanych na żywo odcinków półfinałowych będą walczyć o wejście do wielkiego finału. Zdaniem internautów jedną z wokalistek, która ma szansę zwyciężyć format jest Julia Płóciennik.

To już oficjalne! Powstanie film o Britney Spears. "Zasługuje na to"

Podczas Przesłuchań w ciemno uczestniczka wykonała  utwór “Za późno” z repertuaru Kayah, zachwyciła publiczność i odwróciła wszystkie cztery fotele! Ostatecznie wokalistka trafiła do drużyny Kuby Badacha, w której mimo doskonałego przygotowania została jedynie do etapu Bitew. W trakcie konkurencji przegrała z inną uczestniczką, lecz dzięki dokonanej przez Lanberry Kradzieży została w programie. Zdaniem internautów, to właśnie ona ma największe szanse na zwycięstwo. 

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!