Kwaśniewska i Badach pokazali zdjęcia. Co za kadry! Kukulska skomentowała » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kwaśniewska i Badach pokazali zdjęcia. Co za kadry! Kukulska skomentowała

Kwaśniewska i Badach pokazali zdjęcia. Co za kadry! Kukulska skomentowała

Aleksandra Kwaśniewska jest w szczęśliwym małżeństwie z Kubą Badachem. Świętują już 11. rocznicę ślubu. Korzystając z okazji podzielili się z fanami prywatnymi zdjęciami. Otrzymali mnóstwo pozytywnych komentarzy. Przyłączyła się do nich nawet Natalia Kukulska.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są szczęśliwą parą. Czas pędzi nieubłaganie. Jeszcze niedawno media informowały o ich ślubie. Teraz obchodzą 11. rocznicę małżeństwa. Wydaje się, że wszystko w ich związku układa się dobrze. Świętują ponad dekadę bycia mężem i żoną i z tej okazji udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcia. Fani oraz znajomi zalali sekcję komentarzy gratulacjami.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Kwaśniewska i Badach cenią prywatność

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach należą do tej grupy, która nie dzieli się zbytnio swoim prywatnym życiem. Co jakiś czas publikują jedynie informacje, mające jedynie zaspokoić ciekawość obserwujących. Nie ma w nich zbyt wielu szczegółów. Tym razem, z okazji kolejnej rocznicy, prezenterka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia z mężem.

Wpis, w którym znajdują się rzeczone fotografie, to prawdziwie sentymentalna podróż przez ich związek. Para poznała się przypadkiem w 2009 roku. Wtedy to Kuba Badach wręczył przyszłej żonie egzemplarz swojej płyty. Było to dla niej sporym wyróżnieniem. Kwaśniewska bowiem była jego fanką. Następnie zaczęli się częściej spotykać, aż zrodziło się gorące uczucie. Doprowadziło ono do małżeństwa, które trwa już długie lata.

Zobacz także: Bruce Dickinson powraca z solowym albumem. Nowy krążek wyda po 18 latach przerwy

Kukulska i fani komentują

Pod postem, który Kwaśniewska zamieściła na Instagramie, pojawiło się wiele komentarzy. Fani tłumnie zaczęli składać gratulacje. Nie ukrywali oni zachwytów. Mnóstwo ciepłych życzeń na pewno wywoła uśmiech na twarzach małżeństwa.

“Przesympatycznej i pięknej parze najserdeczniejsze życzenia”
“Tak fajnie się na Was patrzy… Najlepszego po wsze!”
“Jesteście świetną parą. Uwielbiam Was”
“Dużo dobrego. Zachód słońca cudowny” – komentują fani.

Do życzeń dołączyła też Natalia Kukulska. Piosenkarka napisała pełen uwielbienia komentarz. Skierowała w stronę pary bardzo ciepłe słowa.

Typiara i Typ co mają się ku sobie nie bez powodu. Dadzą się lubić nawet osobno a razem to już kombo cyber turbo się ich lubi – napisała Kukulska.

Wpis i zdjęcia postanowiła też skomentować Jolanta Kwaśniewska. Była pierwsza dama także z czułością przekazała wyrazy miłości. Zarówno córce, jak i zięciowi jest zapewne niezwykle miło.

Przecież wiecie – razem i osobno – kocham, kocham, kocham! Mams – napisała Jolanta Kwaśniewska.

Zobacz także: Steczkowska pod wrażeniem. Porównała uczestniczkę “The Voice of Poland” do Magdy Umer

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!