Magda Femme powraca! Artystka zaprezentowała nowy klip  » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Magda Femme powraca! Artystka zaprezentowała nowy klip 

Magda Femme powraca! Artystka zaprezentowała nowy klip 

Magda Femme to polska piosenkarka i autorka tekstów. Znana jest głównie jako była wokalistka zespołu Ich Troje oraz ex-partnerka lidera grupy. Po długiej przerwie w sieci ukazał się teledysk zapowiadający nową płytę piosenkarki. 

Szczyt popularności Magdy Femme, a właściwie Magdaleny Pokory, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artystki, przypadał na lata 1995-2001. Wtedy właśnie artystka była wokalistką łódzkiego trio Ich Troje. Do formacji trafiła po tym, jak oczarowała muzyków w ich klubie karaoke w Łodzi, wykonując utwór Edyty Górniak „To nie ja”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Zobacz także: Ikona The Rolling Stones o swojej formie. „Jestem zaskoczony, że w ogóle żyję”

Z Femme w składzie zespół wylansował takie przeboje jak „A wszystko to… (bo ciebie kocham)” czy „Prawo”. Niewielu wiedziało, iż prywatnie była również żoną lidera zespołu – Michała Wiśniewskiego. Prawda o ich relacji poza sceną wyszła na jaw dopiero w momencie, kiedy wokalistka zdecydowała się opuścić szeregi zespołu.

Zobacz także: Witold Paszt odznaczony pośmiertnie. „Zasłużył na ten medal jak mało kto”

Magda Femme – kariera solowa

Po wydaniu trzech krążków wraz z zespołem Ich Troje, które wywindowały formację na szczyty list przebojów, artystka w 2000 roku wydała pierwszy solowy album zatytułowany „Empiryzm”. W 2001 roku ogłosiła, iż opuszcza kolegów z zespołu, aby kontynuować karierę solową.

Zobacz także: Muzyczny powrót Natalii Lesz. Nowy singiel to zapowiedź kolejnej płyty

W tym samym roku światło dzienne ujrzał drugi krążek w dorobku piosenkarki „5000 myśli”, który zdobył w Polsce status złotej płyty. Największymi hitami z drugiego krążka okazały się utwory: „Rozmowa z Aniołem” i „Kłamstwo”.  

Do tej pory na rynku ukazało się pięć solowych albumów Magdy Femme. Ostatni krążek artystka wydała prawię dekadę temu, kiedy w 2014 roku wypuściła album „Retro Love”. Później co pewien czas ukazywały się nowe piosenki wokalistki, jednak na horyzoncie nie było nowego albumu. 

Magda Femme szykuje nowy album?

Na swoim profilu na Instagramie gwiazda poinformowała, iż można już obejrzeć animowany teledysk do jej nowego utworu zatytułowanego „Wznieśmy toast”.

Czy oznacza to, że fani artystki będą w końcu mogli otworzyć szampany i świętować wydanie nowego albumu? Wszystko na to wskazuje. Według najnowszych doniesień, szósty album studyjny wokalistki ma się ukazać jeszcze w tym roku. 

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!