Włącz radio

Majka Jeżowska szczera do bólu. "Jestem zmęczona"

2 min. czytania
07.11.2024 07:48
Zareaguj Reakcja

Od kilku tygodni fani Majki Jeżowskiej mają okazję obserwować jej rywalizację w “Tańcu z gwiazdami”. Wokalistce udało się dostać do półfinału programu. W najnowszym oświadczeniu powiedziała, co myśli o rywalizacji dodając, że jest już zmęczona.

Majka Jeżowska o "Tańcu z gwiazdami"
fot. Wikimedia Commons / Ralf Lotys (Sicherlich) / CC BY 4.0

“Taniec z gwiazdami” powoli dobiega końca. W półfinałowym odcinku programu zobaczymy już tylko 4 pary. Jedną z pretendentek to wygrania Kryształowej Kuli jest Majka Jeżowska. Gwiazda tańczy w towarzystwie Michała Danilczuka, z którym ostatnio zamieściła w sieci poruszające nagranie.

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Quiz. Dokończ teksty największych polskich hitów. 18/20 to obowiązek!

1/20 W "Niech żyje bal" Maryla Rodowicz śpiewała: "Bal to najdłuższy, na jaki nas proszą. Nie grają na bis (...)":

Majka Jeżowska w półfinale “Tańca z gwiazdami”

Od początku emisji najnowszej edycji “Tańca z gwiazdami” Majka Jeżowska wytrwale dąży do celu. Mimo narastającego zmęczenia, a nawet kontuzji, z którą jakiś czas temu musiała się zmierzyć, 64-letnia wokalistka nie przestaje dawać z siebie wszystkiego. Choć noty, jakie dostaje od jurorów, nie są najwyższe, to dzięki wsparciu od widzów artystka wciąż pozostaje w walce o Kryształową Kulę. Swoją wdzięczność postanowiła wyrazić za pomocą krótkiego nagrania.

Wielkie podziękowania za to, że pozwalacie nam iść dalej, mimo iż jurorzy nie dają nam takich wysokich not. Jesteście niesamowici. Wiecie doskonale, że nie taki był plan. (...) Jest wesoło, chociaż jestem bardzo zmęczona – mówi Majka na Instagramie.

Rywalizacja w tanecznym show

W opublikowanym na Instagramie wideo nie zabrakło wyższego przekazu. Majka Jeżowska nie ukrywa, że z wykształcenia jest muzykiem i “nigdy nie marzyła o Kryształowej Kuli”. W "Tańcu z gwiazdami” chce pokazać przede wszystkim jedność i siłę kobiet, a nie rywalizację.

Jestem w "Tańcu z gwiazdami", żeby pokazać radość i dumę z bycia kobietą 60+, nie udaję nikogo i nie zamierzam rywalizować z dużo młodszymi koleżankami (40 lat różnicy!). A jednak jestem w półfinale! – wyznała.

W dalszej części nagrania wokalistka ponownie podziękowała wszystkim internautom, którzy otaczają ją wsparciem. Występy Majki Jeżowskiej i Michała Danilczuka zwykle spotykają się z ciepłym odbiorem publiczności, co wywołuje uśmiech na twarzy tanecznego duetu.

- Jestem bardzo wdzięczna za to, że nasze tańce wywołują u was tyle pozytywnych emocji - dodała. Pdkreśliła, że to właśnie emocje są dla niej najważniejsze, a nie oceny jurorów.

Majka Jeżowska nie zapomniała także o swoim tanecznym partnerze. W ostatniej części nagrania gwiazda dziękuje Danilczukowi za wsparcie i wiarę, jaką choreograf otacza ją podczas codziennych treningów. - Dziękuję za to, że nie pozwoliłeś mi się poddać, za wiarę we mnie - posumowała piosenkarka.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!