Mamologia: To jest bardzo ważne, żeby dzieci umiały nazywać części swojego ciała, by inni zrozumieli [PODCAST] »
Strona Główna > Mamologia: To jest bardzo ważne, żeby dzieci umiały nazywać części swojego ciała, by inni zrozumieli [PODCAST]

Mamologia: To jest bardzo ważne, żeby dzieci umiały nazywać części swojego ciała, by inni zrozumieli [PODCAST]

Mamologia, czyli Aleksandra Belta-Iwacz była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Mamologia – pod tą nazwą na Instagramie kryje się Aleksandra Belta-Iwacz, czyli psycholożka, która nie boi się trudnych pytań i pokazuje jak lepiej odczytać potrzeby naszych małych pociech, by móc nawiązać z nimi jak najlepszą relację. Na jej profilu nie brakuje edukacyjnych wspierających treści, pozwalających odczarować mityczny i nieosiągalny wizerunek rodzicielstwa.

Influencerka skutecznie łamie tematy tabu skrywające się za ciężką kotarą utartych przez wiele lat wyobrażeń na temat bycia idealnym rodzicem. Tym bardziej jest trudniej, gdy w rozmowie z dzieckiem górę nad nami biorą ciężkie do poskromienia emocje.

Co powinniśmy robić, gdy złość przejmuje nad nami kontrolę? Jak lepiej słuchać dzieci nie lekceważyć tego, co nam mówią? Jak porozmawiać z dziećmi o seksie?

Aleksandra Belta-Iwacz w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” o tym, jak zrozumieć lepiej siebie i być wspierającym rodzicem.

Posłuchaj rozmowy z Mamologia:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *