Strona Główna > Marta Lech-Maciejewska, Superstyler: Walczyłam rok o miłość do mojego dziecka [PODCAST]

Marta Lech-Maciejewska, Superstyler: Walczyłam rok o miłość do mojego dziecka [PODCAST]

Marta Lech-Maciejewska, Superstyler była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Marta Lech-Maciejewska to najbardziej stylowa mama w Polsce. Na jej Instagramowym profilu, gdzie znana jest jako Superstyler obserwuje ją 162 tysiące fanów i liczba ta stale rośnie. Na jej koncie możemy obserwować skrawki z jej kolorowego życia, które ubarwia jej życie rodzinne oraz własna marka modowa. Influencerka miała przed sobą wiele życiowych wyzwań. W tym jedno najważniejsze: bycie mamą.

Tylko przed Kamilem Baleją w najnowszym odcinku podcastu „Tato, no weź” influencerka opowiada o (nie)miłości do macierzyństwa.

Dlaczego postanowiła rodzić w pełnym makijażu? Czy czuje się wystarczającą mamą?  – to tylko niektóre z nich. Resztę z nich poznacie, słuchając rozmowy z Martą Lech-Maciejewską, Superstyler.

Posłuchaj rozmowy:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez