Michael Jackson, Elton John i inne gwiazdy jako karykatury 3D! Jak wyglądają?
Strona Główna > Michael Jackson, Elton John i inne gwiazdy jako karykatury 3D! Jak wyglądają?

Michael Jackson, Elton John i inne gwiazdy jako karykatury 3D! Jak wyglądają?

Wokalista „Queen”, aktorzy z „Rodu Smoka” i wiele innych gwiazd popkultury – grafik z Brazylii Gabriel Soares stworzył ich niesamowite podobizny w 3D. Musicie to zobaczyć!

Utalentowany brazylijski artysta Gabriel Soares we własnym niepowtarzalnym stylu daje ikonom współczesnej kultury powszechnej nowe życie. Na co dzień zajmuje się projektowaniem podobizn znanych osób, do czego wykorzystuje technikę 3D oraz tzw. digital painting, czyli malowanie przy użyciu tabletu graficznego. Jego sztukę śledzi w sieci już ponad 600 tysięcy użytkowników, a z każdą dodaną pracą grono jego fanów sukcesywnie się powiększa. Talent grafika dostrzegły światowe giganty promocyjne, takie jak Ubisoft, Netflix, Warner Bros, The SPA Studios czy Nickelodeon. Trudno się dziwić, skoro styl artysty po prostu urzeka i jest całkowicie unikalny. Znani piosenkarze, aktorzy, ulubione postacie z seriali i filmów – oto kilka z jego najpopularniejszych prac.

Elton John

Gabriel Soares

Autor kompozycji do „Króla Lwa”, słynnego musicalu „Aida” i jeden z najsłynniejszych piosenkarzy ubiegłego wieku. Elton John niedługo obchodzić będzie 76. urodziny, a mimo to wciąż koncertuje, utrzymuje bliskie relacje z fanami i zachwyca nową muzyką. Na grafice widzimy go wraz ze swym nieodłącznym atrybutem – fortepianem.

Pedro Pascal (Joel) i Bella Ramsey (Ellie) – „The Last Of Us” 

Gabriel Soares

„The Last Of Us” bije wszelkie możliwe rekordy oglądalności, dlatego HBO już po emisji drugiego odcinka zapowiedziało kontynuację losów Ellie i Joela w 2 sezonie produkcji! Jej głównymi gwiazdami są Bella Ramsay i Pedro Pascal, który w ostatnich tygodniach stał się przedmiotem dyskusji krytyków, jak i publiczności, która absolutnie pokochała jego postać. Oglądaliście już „The Last Of Us”?

Michael Jackson 

Gabriel Soares

Króla popu Michaela Jacksona nie mogło zabraknąć w zestawieniu prac Soaresa. Na grafice widzimy piosenkarza w charakterystycznej dla siebie tanecznej pozie, po której łatwo go rozpoznać.

Henry Cavill (Geralt) – „Wiedźmin” 

Gabriel Soares

„Wiedźmin” autorstwa Andrzeja Sapkowskiego,w formie książek, gier, a w końcu serialu zrobił na świecie wielką karierę, podobnie zresztą jak Henry Cavill, który wcielił się w słynnego Geralta z Rivii. Fanów serii zszokowała jednak upubliczniona jakiś czas temu wiadomość o odejściu aktora z produkcji – jego miejsce w następnym sezonie zajmie Liam Hemsworth.

Matt Smith (Daemon Targaryen) i Milly Alcock (Rhaenyra Targaryen) – „Ród Smoka” 

Gabriel Soares

Ród Smoka stał się niekwestionowanym hitem ostatnich miesięcy, a grafika Soaresa to Targaryenowie odwzorowani niemal kropka w kropkę. Czekacie na kolejny sezon tego serialu?

Timothée Chalamet 

Gabriel Soares

Timothée Chalamet to ikona stylu i nadzieja współczesnego aktorstwa, jak oceniają go starsi koledzy po fachu. Już niedługo będziemy mogli oglądać go w dwóch nowych produkcjach – Diunie 2 oraz Wonka.

Freddie Mercury

Gabriel Soares

Jest i on, Freddie Mercury – jedna z największych gwiazd muzyki rozrywkowej. W wykonaniu grafika – majstersztyk.

Sylvester Stallone – „Rambo”

Gabriel Soares

Kto z was do tej pory nie widział Sylvestra Stallone’a w jego najbardziej rozpoznawalnej roli niech szybko to nadrobi – ta ikoniczna postać świata popkultury i kina lat 80-tych zdecydowanie zasługuje na to, by znaleźć się w tym zacnym gronie.

John Lennon

Gabriel Soares

Na koniec wokalista, do którego większość z was ma pewnie ogromny sentyment – John Lennon, który swoje początki zaliczył w zespole „The Beatles”, by później jako solowy artysta zrobić jeszcze większą karierę. Jego piosenki zna chyba każdy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *